Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мозковий штурм на тему "Молодь та розвиток суспільства".

31 липня, 2007 р.

    "Мозковий штурм» на тему «Роль молоді в розвитку суспільства» відбудеться 1 серпня у Києві.
    
    «Мозковий штурм» матиме на меті надихнути кожного українця замислитись над тим, яку роль відіграє молодь у розвитку суспільства та формуванні кращого майбутнього країни. Яке майбутнє ми хочемо побудувати і що ми робимо для цього вже сьогодні.
    
    «Мозкові штурми» – це яскравий та ефективний формат пошуку відповідей на складні і неоднозначні питання шляхом активного обміну думками та ідеями. Головна мета «штурмів» програми «Спілкування заради майбутнього», ініційованої компанією Київстар - визначити найбільш характерні риси сприйняття майбутнього жителями України та створити позитивний сценарій розвитку українського суспільства.
    
    До обговорення запропоновані наступні питання:
    • Яким чином молода людина може впливати на формування позитивного сценарію власного майбутнього та майбутнього суспільства в цілому вже сьогодні?
    • Що є відповідальним ставленням молоді до власного майбутнього і чи повинна молодь нести за відповідальність за формування майбутнього і в чому ця відповідальність має проявлятися?
    • Що є основним мотивуючим фактором у формуванні активної дієвої життєвої позиції молоді по відношенню до власного майбутнього та майбутнього країни?
    
    У «мозковому штурмі» візьмуть участь представники різних сфер суспільного життя, освітяни, представники молодіжних організацій та громадські діячі.
    
    Завдяки «мозковим штурмам», що проходять у рамках програми «Спілкування заради майбутнього» у громадськості є можливість обмінюватися думками у формі публічної дискусії, доносити погляди різних людей, інколи протилежні, що сформують бачення українцями свого майбутнього.
    
    За більш детальною інформацією звертайтеся до Шевченко Валентини. тел. +38 044 496 97 75.
    Джерело:http://www.civicua.org/


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю