Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Брюссель святкуватиме День Незалежності України.

31 липня, 2007 р.

    Європейська Асоціація Українців (Брюссель) готує до Дня Незалежності України неординарні культурно-мистецькі заходи, які мають відбутися 24 серпня 2007 року в столиці Європейського Союзу – місті Брюсселі.
    
    Шістнадцята річниця незалежності Україна – це особлива для українського суспільства дата, яка має бути відзначена з акцентом на євроінтеграційні устремління молодої Української держави.
    
    День Незалежності України – унікальна можливість ознайомити європейське суспільство з багатим культурним, мистецьким та історичним надбання України - „Відкрити Україну для Європи, а Європу – для України”.
    
    Основною дією під час святкування Дня Незалежності України стане одягання символу Брюсселя – „Manneken Pis” (Хлопчика, що пісяє) – в український національний одяг. Таким чином українці візьмуть участь в стародавній та почесній традиції, яка бере свій початок в Брюсселі ще в 1698 році.
    
    Національне вбрання козацької доби для „Manneken Pis” буде виготовлено професійними дизайнерами Музею українського народного декоративного мистецтва і 24 серпня 2 007 року буде вдягнено на „Manneken Pis”. Після цього вбрання буде подаровано муніципальній владі Брюсселю та розміщено в музеї в Будинку Короля на Гранд Плацу – головній площі Бельгії. Під час одягання „Manneken Pis” в українське національне вбрання, в Брюсселі буде організовано вуличні гуляння, концерт народних та відомих естрадних виконавців, вуличну театральну виставу, розповсюдження інформації про Україну та організаторів акції. Окремо буде організовано спілкування організаторів акції та дипломатичних кіл України в Бельгії з пресою. Акцію вже підтримав муніципалітет Брюсселю й Посольство України в Бельгії.
    
    Всі заходи в Брюсселі, присвячені до Дня Незалежності України, будуть широко висвітлюватися українськими та європейськими засобами масової інформації.
    
    Для реалізації святкових заходів в Брюсселі 24 серпня 2007 року створено спеціальний Оргкомітет, до складу якого запрошено Міністрів культури і закордонних справ, керівників дипломатичних представництв України в Європейському Союзі та Бельгії, видатних українських діячів культури, мистецтва, українських меценатів.
    
    Партнерами Європейської Асоціації Українців з підготовки святкових заходів виступають Громадський комітет національної безпеки України, Український музей народного декоративного мистецтва та інші авторитетні українські організації.
    
    Джерело: Європейська Асоціація Українців.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю