Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Послуги державних центрів матері і дитини стануть доступними ВІЛ-позитивним матерям.

1 серпня, 2007 р.

    З 5 по 8 серпня 2007 року представництво організації „Лікарі світу - США” в Україні проводить тренінг „Модель соціального супроводу МАМА+” для 40 спеціалістів центрів матері і дитини, міських та обласних центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які координують роботу консультативних пунктів.
    
    Тренінг, який проводиться в рамках спільного з Державною соціальною службою для сім`ї, дітей та молоді проекту, відкриватимуть заступник директора Державної соціальної служби Ірина Дубиніна та директор Представництва організації „Лікарі світу - США” Анна Шаповал. Даний проект фінансується корпорацією „Джонсон & Джонсон”.
    
    Метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності учасників тренінгу щодо ВІЛ/СНІД, представлення моделі соціального супроводу МАМА+, зокрема, для підтримки родин з дітьми, народженими ВІЛ-позитивними матерями, формування толерантного поінформованого ставлення до ЛЖВС. Програма озброїть учасників тренінгу знаннями з теорії та методів мульдисциплінарного ведення випадку за моделлю МАМА+, а саме: будуть розглянуті особливості роботи з цільової групою ВІЛ-позитивними матерями, їх сім`ями і дітьми, форми соціальної роботи, правові, організаційні аспекти соціальної роботи з ЛЖВС, медичні та соціально-психологічні аспекти життя з ВІЛ/СНІД.
    Автор: Галина Гудз, координатор проекту МАМА+ в Україні.
    
    Джерело:представництво організації „Лікарі світу - США” в Україні.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю