Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вода та катастрофи

17 березня, 2004 р.

    Саме під таким девізом проходить цього року Всесвітній День Води, що традиційно відзначається світовою громадськістю 22 березня.
    
    Готуючись до цього Дня, Головне управління комунального і готельного господарств, Головне управління освіти і науки КМДА, ВАТ „АК”Київводоканал”, ВЕГО «МАМА-86» та КП «Водно-інформаційний центр» за підтримки Київської міської державної адміністрації (КМДА) проводять 19 березня „Водну школу для журналістів”.
    
    Учасники події відвідають цікаву експозицію КП „Водно-інформаційний центр” та тренінг щодо водних проблем планети Земля та безпосередньо нашої країни. Учасникам будуть надані інформаційні матеріали з водної тематики.
    
    „Водна школа для журналістів” відбудеться 19 березня о 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 1В, КП „Водно-інформаційний центр”, конференц зала.
    
    Просимо повідомити про свою участь до громадської приймальні ВАТ „АК”Київводоканал” до 16:00 18 березня за тел. 290-57-57.
    
    Наша довідка: У 1992 році Організація Об’єднаних Націй з Довкілля та Розвитку на конференції в Ріо-де-Жанейро ініціювала запровадження 22 березня – Всесвітнього Дня Води з метою привернення уваги та обговорення проблем води світовою спільнотою. Внаслідок діяльності людини значно змінився цикл кругообігу води в природі, що в свою чергу призвело до змін як на локальному так і глобальному рівнях. Всесвітній День Води 2004 року присвячено темі „Вода та катастрофи”.
    
    Джерело : civicua.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій