Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Оніщука призначено новим Головою Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права замість Головатого.

22 серпня, 2007 р.

    Вчора, Указом Президента України № 719/2007 "Питання Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права" було призначено Миколу Оніщука Головою Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, звільнивши з цієї посади С. Головатого.
    
    Також цим указом визначено пріоритети діяльності Комісії:
    
    "Визначити пріоритетом діяльності Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права на період до завершення законодавчого забезпечення судової реформи підготовку проектів законів з питань судоустрою, судочинства, статусу суддів на засадах верховенства права, гарантування права особи на справедливий суд, а також довідкових матеріалів з цих питань, проведення моніторингу проходження відповідних законопроектів."
    
    Новому Голові Національної комісії доручено подати до 1 вересня 2007 року пропозиції щодо оновлення персонального складу Національної комісії.
    Джерело:http://www.helsinki.org.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю