Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Карпати будуть покарані за нацистську символіку на трибунах.

22 серпня, 2007 р.

    На матчі Динамо - Карпати багатьох вболівальників шокували фани львівського клубу, які періодично вивішували над своїм сектором нацистські прапори. Прапори та баннери вболівальників львівського клубу не залишилися непоміченими багатьма фото- і телекамерами. За кілька хвилин фанів зі свастикою вивели за межі арени, але на цьому історія не закінчиться - з такими проявами жорстко бореться ФІФА.
    
    Виконавчий директор ПФЛ Анатолій Попов на наступний ранок після матчу зажадав в інспектора і делегата зустрічі додаткових роз’яснень стосовно цієї ситуації, оскільки відразу після гри у своїх рапортах вони цей факт не зазначили.
    "Поки що ми тільки починаємо розбиратися, - говорить Анатолій Попов. - Якщо підтвердиться, що клуб Карпати має відношення до цих вболівальників, то клуб обов’язково буде покараний. Крім того, не можна виключати і версію того, що це була якась спланована провокація".
    
    За словами Попова, якщо підтвердиться, що фани з нацистським прапором уболівали за Карпати, львів’ян покарають $15 тисячами штрафу і трьома домашніми матчами з порожніми трибунами. Якщо ні - цьому ж покаранню піддадуть Динамо. Вирішальне слово в ідентифікації скаже відеозапис, який є у Динамо.
    
    "Відео показує, що прапор зі свастикою був розгорнутий у секторі, де знаходилися вболівальники з атрибутикою Карпат, - заявив віце-президент Динамо Вадим Костюченко. - Через дві хвилини після того, як з’явився цей баннер, наша служба фан-секьюріті вивела власників прапора зі стадіону. На цьому її функції закінчилися. Хоча ми вважаємо, що їх потрібно законодавчо розширити, наприклад, дозволити проведення огляду. Адже міліцейський огляд перед стадіоном не перешкодив пронести цей прапор.
    
    "Однак карати Карпати - несправедливо. Треба карати тих, хто проніс прапор. Всі інші вболівальники з того сектора були ні до чого. Один з них інстинктивно підтримав прапор руками, але побачивши, що на ньому зображенр, злякався. Це є на відео", - заявив Костюченко.
    
    На сьогоднішньому засіданні бюро ПФЛ скандальне питання розглядати поки що не будуть - це стане предметом розгляду на наступному засіданні, яке відбудеться рівно за тиждень.
    
    Керівництво ФК Карпати (Львів) офіційно заявило, що ні клуб, ні вболівальники клубу до появи прапора з нацистською символікою на львівському секторі стадіону Динамо не мають жодного відношення.
    
    "Хто, як і навіщо вчинив цю провокацію - мають з’ясувати правоохоронні органи та правосуддя України, - зазначається в офіційному звертанні клубу. - Хоча клуб не організував виїзд вболівальників до Києва, ми говорили з активістами і лідерами фанатських угруповань, які категорично заперечують наявність у їхніх лавах таких виродків. Хто і чому дозволив занести групі юнаків саквояж з цією гидотою до гостьового сектору нам незрозуміло, і ще більше нам незрозуміло, як органи правопорядку, які знаходилися на стадіоні, випустили цих молодиків із сектора. Це погано організована і груба провокація".
    
    Клуб уже звернувся до президента ФФУ, президента ПФЛ, голови МВС України та до СБУ з проханням розібратися в цій ситуації.
    
    
    джерело: ua.korrespondent.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю