Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В Івано-Франківську консультують ВІЛ-інфікованих через мережу Інтернет.

22 серпня, 2007 р.

    За участі ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" організовано роботу чотирьох регіональних ресурсно-правових центрів з організації дистанційної правової допомоги для людей, що живуть з ВІЛ. Івано-Франківське представництво мережі знаходиться на базі фонду «Солідарність», вул. Січовий Стрільців, 34.
    За два останні місяці у місті надано безкоштовну юридичну консультацію близько 50 особам.
    – Найчастіше звертаються близькі люди ВІЛ-позитивних осіб. Їх цікавить як можна захистити права ЛЖВ, - каже юрист фонду Марина ПОПОВИЧ. – Звернення різного характеру, в основному по цивільно-правовому кодексі України, житловому рідше адміністративному.
    У фонді для людей, що живуть з ВІЛ Марина ПОПОВИЧ вже провела три загальних лекції з захисту своїх прав.
    Особливістю таких центрів є те, що можна пройти консультування дистанційно та анонімно. Тобто для отримання "першої правової допомоги" ЛЖВ буде достатньо подзвонити, надіслати листа (поштою чи е-mail) до найближчого ресурсно-правового центру або звернутися до регіонального представництва ЛЖВ.
    Консультанти з числа найбільш кваліфікованих адвокатів (членів Спілки адвокатів України) не тільки безкоштовно нададуть відповіді на отримані запити та свої рекомендації, але й допоможуть у підготовці необхідних документів (заяви, скарги, клопотання, позови та ін.), проінформують щодо процедури розгляду та подання юридичних документів, підготовлять юридичні висновки та коментарі за наданими заявником документами.
    У справах, які безпосередньо пов'язані з розголошенням ВІЛ-статусу, відмовою в наданні медичної та соціальної допомоги, незаконним звільненням з роботи ЛЖВ, неправомірними діями правоохоронних органів та ін. також може бути забезпечено супровід адвоката на етапі досудового та судового розгляду.
    джерело: www.civicua.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю