Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Голова ПАРЄ привітав розкриття справи про вбивство А.Політковської.

28 серпня, 2007 р.

    Голова Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Рене ван дер Лінден вітає розкриття справи про вбивство журналістки Анни Політковської. "Я хотів би подякувати російській владі за виконану роботу і закликати їх не приховувати правду від громадськості", - цитує слова Р.ван дер Ліндена Reuters. "Вбивство одного з найвідважніших журналістів у Росії, яка провела видатну роботу і викрила порушення прав людини в Чечні, було прямою атакою на демократію", - підкреслив голова ПАРЄ. "Я сподіваюся, що ретельне розслідування і майбутній судовий розгляд проллють світло на це вбивство", - відзначив Р.ван дер Лінден.
    
    Напередодні Басманний суд Москви у справі про вбивство А.Політковської видав санкцію на арешт 10 підозрюваних, прізвища яких в інтересах слідства не розголошуються. Генеральний прокурор РФ Юрій Чайка повідомив також, що у справі про вбивство журналістки заарештовано і людину, яка підозрюється в безпосереднього виконання цього злочину. Окрім виконавця затримано організаторів злочину і посередників.
    
    Оглядача "Нової газети" А.Політковську було вбито 7 жовтня 2006 р. в під'їзді її будинку на вул. Лісова в Москві. Її тіло з вогнепальними пораненнями виявила в ліфті сусідка, поряд було знайдено пістолет Макарова і 4 гільзи. Прокуратура Москви порушила кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство". За основною версією слідства, злочин було пов'язано з професійною діяльністю журналістки.
    
    джерело:РБК- Україна


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю