Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Шкільний портфель для сироти.

28 серпня, 2007 р.

    22 серпня в м. Донецьк стартував благодійний проект «Шкільний портфель для сироти». Проект реалізується Донецьким благодійним фондом «Доброта» за інформаційної підтримки радіостанції «Європа +» і сайту Рієлтінфо, направлений на допомогу в підготовці до нового навчального року соціально незахищеної категорії дітей.
    
    Підготовка дитини до нового навчального року - дорогий і морочливий процес. В середньому вартість повного комплекту шкільного приладдя, плюс взуття, шкільна і спортивна форма, – складає більш ніж 500 грн. Як бути сиротам, дітям з багатодітних і ін. економічно дезадаптованих сімей? У Донецьку не менше 1,5 тис. таких дітей. Вони не менш, а можливо навіть більше інших потребують турботи і забезпечення всім необхідним.
    
    Реальне фінансування навчально-педагогічного процесу 10 інтернатів м. Донецька складає 65% від необхідного. Державне асигнування на шкільну освіту росте але, як і раніше, недостатньо. Бюджетні гроші в першу чергу витрачаються на покриття поточних витрат (продукти харчування, комунальні послуги, зарплати співробітникам).
    
    Фонд «Доброта» здійснює благодійний проект «Шкільний портфель для сироти» для того, щоб допомогти підготувати до нового навчального року дітей, позбавлених адекватної матеріальної допомоги з боку рідних і близьких. Листи із закликом взяти посильну участь в цьому проекті отримають банки і комерційні підприємства, профспілки і релігійні конфесії, Вузи і трудові колективи установ м. Донецька. В результаті передбачається залучити до цієї доброї справи суб'єктів (юридичних і фізичних осіб) Донецької громади з діяльним співчуттям.
    
    Зібрані пожертвування будуть передані дитячим будинкам, інтернатам, притулкам, а також лікарням і санаторіям, де діти проходять тривалий курс лікування. Очікується, що проект не залишать без уваги місцеві ЗМІ: медіа - рілейшнз здійснюватиметься практично зі всіма популярними в місті газетами, ТБ і радіостанціями, Інтернет-виданнями. На даний момент інформаційну підтримку надають радіостанція «Європа +» і інформаційно-аналітичний сайт www.rielt.dn.ua .
    
    Активна участь в реалізації цього проекту дасть можливість Донецькій громаді отримати цінний досвід вирішення соціально значимої проблеми місцевими благодійними ресурсами.
    
    Залучення різних груп населення до філантропічної діяльності дозволить на практиці реалізовувати принципи соціального партнерства, взаємної довіри і солідарної відповідальності. В результаті буде надана дієва матеріальна допомога для поліпшення навчально-педагогічного процесу в дитячих будинках, інтернатах, санаторіях і лікарнях м. Донецьк. Кошти на придбання всього необхідного дитині для початку навчального року отримають опікуни сиріт, багатодітні, неповні і інші економічно дезадаптовані сім'ї. Для БФ «Доброта» стане можливим проявити свою корисність для громади, в черговий раз довести, що він є Фондом громади для громади.
    
    Джерело : БФ "Доброта"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю