Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Паліативна допомога: батьки та діти разом.

28 серпня, 2007 р.

    6 жовтня весь світ відзначатиме День хоспісної і паліативної опіки. Цього року він проходитиме під гаслом „Паліативна допомога: батьки та діти разом”. З метою його дієвого відзначення в Україні та активного долучення до загальносвітових процесів розвитку паліативної допомоги, створюється Організаційний Комітет з підготовки цих заходів.
    
    Ви можете долучитися до відзначення Дня хоспісної і паліативної опіки в Україні.
    
    Розгляньте пропозиції Організаційного комітету щодо проведення заходів, а також Декларацію про співпрацю у сфері паліативної опіки.
    
    Пропозиції очолити Комітет як Співголови отримали Міністр охорони здоров’я України Гайдаєв Ю.О. та Міністр праці та соціальної політики України Папієв М.М.
    
    Вказана ініціатива підтримана під час 10-го Конгресу Європейської Асоціації паліативної допомоги у Будапешті 7-9 червня цого року, де було зазначено, що діяльність з відзначення Дня хоспісної і паліативної опіки в Україні приверненне увагу суспільства до гідного закінчення людиною її земного життя і стане важливим внеском в розвиток паліативної допомоги в цілому.
    
    Подальшу інформацію можна отримати від п.Олександра Вольфа, Директора Програми розвитку паліативної допомоги в Україні за тел. 8 097 14 17 456.
    
    Джерело : Всеукраїнська Асоціація паліативної допомоги


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи