Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Паліативна допомога: батьки та діти разом.

28 серпня, 2007 р.

    6 жовтня весь світ відзначатиме День хоспісної і паліативної опіки. Цього року він проходитиме під гаслом „Паліативна допомога: батьки та діти разом”. З метою його дієвого відзначення в Україні та активного долучення до загальносвітових процесів розвитку паліативної допомоги, створюється Організаційний Комітет з підготовки цих заходів.
    
    Ви можете долучитися до відзначення Дня хоспісної і паліативної опіки в Україні.
    
    Розгляньте пропозиції Організаційного комітету щодо проведення заходів, а також Декларацію про співпрацю у сфері паліативної опіки.
    
    Пропозиції очолити Комітет як Співголови отримали Міністр охорони здоров’я України Гайдаєв Ю.О. та Міністр праці та соціальної політики України Папієв М.М.
    
    Вказана ініціатива підтримана під час 10-го Конгресу Європейської Асоціації паліативної допомоги у Будапешті 7-9 червня цого року, де було зазначено, що діяльність з відзначення Дня хоспісної і паліативної опіки в Україні приверненне увагу суспільства до гідного закінчення людиною її земного життя і стане важливим внеском в розвиток паліативної допомоги в цілому.
    
    Подальшу інформацію можна отримати від п.Олександра Вольфа, Директора Програми розвитку паліативної допомоги в Україні за тел. 8 097 14 17 456.
    
    Джерело : Всеукраїнська Асоціація паліативної допомоги


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій