Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект Європейського Союзу „Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України” проводить триденний „Об’єднаний семінар зі стратегічного планування та оцінки багатогалузевих послуг” 28-30 серпня 2007 року.

28 серпня, 2007 р.

    Київ, 28 серпня 2007
    Метою зазначеного тренінгу є навчити учасників прикладним принципам Моніторингу та оцінки профілактики ВІЛ/СНІДу та пропаганди здорового способу життя в багатосекторальній співпраці та обговорити з учасниками необхідність і вивчення процесів й механізмів запровадження стратегічного планування для запобігання поширення ВІЛ-інфекції та зменшення негативних наслідків від епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Стратегічне планування буде розглянуте в контексті багатосекторального підходу з ціллю збільшення можливостей в об’єднанні ресурсів та можливостей всіх зацікавлених у подоланні цієї проблеми сторін.
    Першою стадією тренінгу були місцеві тренінги з Моніторингу та оцінки надання послуг, які відбулися 16-17 серпня у Львові та 20-21 серпня в Донецьку. Учасники ознайомились з основними принципами Моніторингу та оцінки соціальних послуг. Під час другої стадії в Києві учасники навчаться модифікувати принципи Моніторингу та оцінки в розробці будь-якого проекту та постійній основі.
    До участі в засіданні запрошені представники управлінь освіти і науки ОДА, управлінь охорони здоров'я ОДА, Координаційної ради з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, неурядових організацій Донецька, Львова та Одеси.
    Впровадження в Україні проекту було розпочато у квітні 2005 року. В рамках вказаного проекту запланована допомога Уряду України у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІД шляхом вдосконалення навчальних заходів з профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України через мобілізацію зусиль та сприяння співпраці зацікавлених сторін в рамках «Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки».
    В основному, діяльність проекту зосереджена на укріпленні інституційних основ та потенціалу постачальників послуг у сфері освіти з основ здоров’я та соціальних послуг шляхом багатосекторального стратегічного планування та управління з метою ефективної пропаганди здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді.
    Більше інформації:
    Валерій Яхно, координатор проекту, тел.: +38 044 537 70 92/3
    Kyiv, 28 August 200


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю