Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська родина вперше офіційно усиновляє ВІЛ-інфіковану дитину.

30 серпня, 2007 р.

    Молода родина з Маріуполя офіційно усиновляє ВІЛ-інфіковану дитину з дитячого будинку Малютка у місті Макіївка Донецької області.
    
    
    Як повідомили у Маріупольському Благодійному фонді Пілігрим, що допомагав в усиновленні, це перший випадок офіційного усиновлення дитини з ВІЛ-позитивним статусом в Україні.
    
    "Раніше в Україні на дітей з таким статусом оформлялося тільки опікунство, на даний момент перед названими батьками поставили умову - усиновити", повідомили у фонді.
    
    У маріупольців Світлани та Євгенія, які усиновляють чотирирічного ВІЛ-позитивного хлопчика з макіївського дитбудинку, 11 місяців тому народилася дочка.
    
    Батьки заберуть свого прийомного сина з дитбудинку зранку 30 серпня. Повідомляється, що недавно біологічна мати хлопчика, якого усиновлять, народила нещодавно ще одну дитину, Віл-статус якої поки не визначений. Молоді маріупольці планують найближчим часом усиновити і це маля.
    
    За даними представника Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу Вінея Салданна, в Україні зараз зареєстровано 114 тисяч ВІЛ-інфікованих. Тим часом він вважає, що це офіційна цифра, а за неофіційними даними - 1,4% населення України живе з ВІЛ/СНІДом.
    
    За оцінками ВОЗ, сьогодні з ВІЛ-інфекцією в Україні живуть 377 тис. 600 осіб, що складає 1,46% дорослого населення.
    
    23 травня цього року фонд Олени Франчук АнтиСНІД оголосив про нову міжнародну програму дій На краю, частиною якої став червневий концерт Елтона Джона у Києві.
    
    У рамках цієї ж програми було оголошено про реалізацію спільного проекту фонду Олени Франчук та Фонду Елтона Джона (Elton John AIDS Foundation), на який Фонд АнтиСНІД Олени Франчук виділить грант у розмірі $2,5 млн. Проект розрахований на 5 років і спрямований на допомогу дітям, які постраждали в результаті епідемії ВІЛ/СНІДу.
    джерело: korrespondent.net


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій