Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українська родина вперше офіційно усиновляє ВІЛ-інфіковану дитину.

30 серпня, 2007 р.

    Молода родина з Маріуполя офіційно усиновляє ВІЛ-інфіковану дитину з дитячого будинку Малютка у місті Макіївка Донецької області.
    
    
    Як повідомили у Маріупольському Благодійному фонді Пілігрим, що допомагав в усиновленні, це перший випадок офіційного усиновлення дитини з ВІЛ-позитивним статусом в Україні.
    
    "Раніше в Україні на дітей з таким статусом оформлялося тільки опікунство, на даний момент перед названими батьками поставили умову - усиновити", повідомили у фонді.
    
    У маріупольців Світлани та Євгенія, які усиновляють чотирирічного ВІЛ-позитивного хлопчика з макіївського дитбудинку, 11 місяців тому народилася дочка.
    
    Батьки заберуть свого прийомного сина з дитбудинку зранку 30 серпня. Повідомляється, що недавно біологічна мати хлопчика, якого усиновлять, народила нещодавно ще одну дитину, Віл-статус якої поки не визначений. Молоді маріупольці планують найближчим часом усиновити і це маля.
    
    За даними представника Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу Вінея Салданна, в Україні зараз зареєстровано 114 тисяч ВІЛ-інфікованих. Тим часом він вважає, що це офіційна цифра, а за неофіційними даними - 1,4% населення України живе з ВІЛ/СНІДом.
    
    За оцінками ВОЗ, сьогодні з ВІЛ-інфекцією в Україні живуть 377 тис. 600 осіб, що складає 1,46% дорослого населення.
    
    23 травня цього року фонд Олени Франчук АнтиСНІД оголосив про нову міжнародну програму дій На краю, частиною якої став червневий концерт Елтона Джона у Києві.
    
    У рамках цієї ж програми було оголошено про реалізацію спільного проекту фонду Олени Франчук та Фонду Елтона Джона (Elton John AIDS Foundation), на який Фонд АнтиСНІД Олени Франчук виділить грант у розмірі $2,5 млн. Проект розрахований на 5 років і спрямований на допомогу дітям, які постраждали в результаті епідемії ВІЛ/СНІДу.
    джерело: korrespondent.net


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю