Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Суд призупинив випуск газети “Сільські вісті Івана Бокого”.

19 вересня, 2007 р.

    Вчора Господарський суд міста Києва прийняв рішення припинити випуск газети “Сільські вісті Івана Бокого”. Про це повідомив кандидат у народні депутати від Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”, головний редактор газети “Сільські вісті” Іван Сподаренко.
    
    
    Як розповів Сподаренко, 13 вересня до Господарського суду міста Києва було подане клопотання про заборону Івану Бокому видавати, розповсюджувати та друкувати газету зі словосполученням у назві “Сільські вісті” та заборону здійснювати доставку, пересилання та розповсюдження газети “Сільські вісті Івана Бокого”.
    
    
    “Після відлучення колективом “Сільських вістей” Бокого від газети, він разом з Морозом вирішив випускати свою газету, вкравши нашу назву, і намагався паплюжити політику “Сільських вістей”, - пояснив Сподаренко.
    
    
    За словами Сподаренка, з 1 по 7 вересня 2007 року передплатники “Сільських вістей” отримували на свою адресу “Сільські вісті Івана Бокого”, що ставило під реальну загрозу ділову репутацію, ім’я та довіру читачів та передплатників до “Сільських вістей”.
    
    
    “З метою запобігання порушенню прав власності, Господарський суд заборонив вчиняти будь-які дії пов’язані із доставкою, пересиланням та розповсюдженням газети Бокого та заборонити “Укрпошті” доставляти, пересилати та розповсюджувати цю газету”, - підкреслив Сподаренко.
    
    
    “Чи підкоряться Мороз і Бокий цьому рішенню суду, чи ні, залежить від їх совісті”, - підсумував він.
    
    Повний текст ухвали доступний за цієї адресою: http://razom.org.ua/docs/Uhvala_18-09-07.doc
    
    джерело: www.razom.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій