Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРООН та Уряд Швейцарії допомагає молоді у постраждалих від Чорнобиля регіонах Житомирської області.

19 вересня, 2007 р.

    21 вересня пані Йоанна Казана-Вишньовецька, Заступник Постійного Представника ПРООН в Україні, пан Уелі Мюллер, Директор Швейцарської Агенції зі Співробітництва та Розвитку (представник Уряду Швейцарії) та пан Андрій Семененко Голова Лугинської райдержадміністрації, а також делегація Представництва ПРООН в Україні братимуть участь в урочистій церемонії відкриття молодіжного центру в Лугінах.
    
    Представники районної та обласної влади також візьмуть участь у події.
    
    Представники ЗМІ запрошуються до участі: акредитація до 18:00, 20 вересня 2007, mykola.movchan@undp.org.ua; Teл: (044) 253 5068
    
    Центр було створено за підтримки Швейцарської Агенції зі Співробітництва та Розвитку та Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку (ЧПВР) ПРООН. Під час зустрічей, громади поділяться своїм досвідом реалізації проекту по створенню молодіжного центру.
    
    Луганська молодіжна громада представить свій веб-сайт, який було створено у молодіжному центрі. Додатково, Рокитнівська молодіжна громада (Рокитне – сусідній район Рівненської області) представить веб-сайт Рокитнівської гімназії. Обидва проекти зі створення веб-сайту були також підтримані Швейцарською Агенцією.
    
    Створюючи веб-сайти, молодь вчиться володіти комп’ютерними технологіями, підвищує свою обізнаність з комп’ютерних програм, спілкується з іншими громадами та організаціями з різних регіонів, а також зможе відкрити нові освітні можливості для себе.
    
    У Лугінах живе більше 1200 молодих людей, які користуватимуться молодіжним центром. Біля 50 чол. щоденно відвідуватимуть молодіжний центр. Молодь з сусідніх сіл та селищ також відвідуватиме центр та користуватиметься його обладнанням. Молодіжний центр функціонуватиме не тільки як спортивний та культурний заклад, але й служитиме у якості інформаційного центру з метою інформування про подолання соціально-економічних, психологічних та екологічних наслідків Чорнобильської катастрофи, для пропагування здорового способу життя серед молоді, а також інформуватиме про шляхи запобігання ВІЛ/СНІДу та інших хвороб.
    
    Крім цього, завдяки молодіжному центру, громади мають можливість поліпшити свої знання з комп’ютерної грамотності та вивчити комп’ютерні технології. Молодіжний центр сприятиме також ширшому інформуванню місцевих громад про діяльність та досягнення організацій громад та Чорнобильської Програми Відродження та Розвитку, зокрема, та взагалі про діяльність ПРООН та системи ООН в Україні.
    
    Таке партнерство між ПРООН, Швейцарською Агенцією, українською владою, приватним сектором та організаціями громад сприяє соціальному та економічному розвитку, відродженню здоров’я постраждалих від Чорнобиля громад, зміцненню відносин між ООН та Україною на всіх рівнях, а також розвитку громадянського суспільства в регіонах України.
    
    ЧПВР працює у 17 районах чотирьох найбільш постраждалих від Чорнобиля областей України – Київський, Житомирській, Чернігівській та Рівненській.
    
    За подальшою інформацією, будь ласка, звертайтеся до: Пана Миколи Мовчана, ПРООН/ЧПВР
    Тел: /044/ 253 07 08; 253 50 68
    Факс: /044/ 253 76 63 Ел. пошта: mykola.movchan@undp.org.ua
    
    
    
    Джерело : Програма розвитку ООН


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій