Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма Фонду Volkswagen - запрошує інженерів до співпраці

18 березня, 2004 р.

    Фонд Фольксваген (Volkswagen Stіftung) є приватною благодійною некомерційною організацією. Він був заснований у 1961 році з метою сприяння дослідженням у науці і техніку, а також надання підтримки вищій школі. Фонд має власне фінансування і рішення приймає незалежно від державних чи приватних структур. На чолі Фонду коштує суспільна казначейська рада. Контроль за діяльністю Фонду здійснюється державними службами по нагляду за фондами. Офіси Фонду знаходяться в Ганноверу у Федеративній Республіці Німеччини.
    
    Сферою діяльності Фонду є сприяння проведенню науково-технічних досліджень і надання підтримки вищій школі.
    
    Основні програми, дія яких поширюється на Україну й інші країни колишнього СРСР
    
    Співробітництво з вченими в Центральній і Східній Європі/ Спільні дослідження і літні школи (Cooperatіon wіth Natural and Engіneerіng Scіentіsts іn Central and Eastern Europe /Joіnt Research Projects and Summer Schools)
    Мета: за допомогою вчених країн Центральної і Східної Європи (включаючи Південно-Східну Європу), підтримки їхньої конкурентноздатності, налагодження міжнародного співробітництва Фонд розробила програму, у якій пропонує підтримку:
    · здійсненню спільних проектів наукових досліджень з німецькими вченими;
    · проведенню літніх шкіл (літніх курсів) у Центральній і Східній Європі з метою інтенсивної передачі знань.
    
    Області підтримки: дослідження в технічних і природничих науках (включаючи теоретичну медицину), тривалістю два роки і загальне фінансування не більш 85 тис. євро. Фінансування розраховане насамперед на підтримку науково-дослідної діяльності в закордонних інститутах і лабораторіях і поїздки іноземних вчених у Німеччину.
    
    Фінансування групових заходів (літніх шкіл, літніх курсів) з обмеженим числом учасників здійснюється з метою познайомити молодих учених з Центральної і Східної Європи з останніми досягненнями німецьких фахівців (а також фахівців з інших країн Західної Європи).
    
    Загальні дороги в Європу - основи і приклади співробітництва з Центральною і Східною Європою в гуманітарних і соціальних науках (Common Roads to Europe - Foundatіons and Examples of Cooperatіon wіth Central and Eastern Europe іn the Humanіtіes and Socіal Scіences)
    
    Мети: Програма спрямована на поліпшення умов проведення досліджень в області гуманітарних і соціальних наук і викладання їх у вищій школі Центральної і Східної Європи (включаючи країни колишнього СРСР) і на зміцнення багатобічного співробітництва в Європі. Підтримка виявляється в першу чергу проектам по створенню інфраструктури, необхідної для здійснення реформи в області утворення. Фонд надає особливого значення участі німецьких вчених у підготовці і реалізації цих проектів.
    
    Області підтримки і критерії добору: підтримка Фонду поширюється на наступні види діяльності: - академічні освітні проекти, переклад наукової літератури і навчальних посібників, спеціальні програми підготовки і продовження утворення молодих учених, літні школи і літні курси (максимальне число учасників - 60) і симпозіуми (не більш 30 учасників).
    
    Фонд приймає заявки на проведення досліджень по гуманітарних і соціальних науках. Заявки на індивідуальні гранти вченим, на участь у конференціях, поїздки за кордон, розвиток інфраструктури й одержання устаткування не приймаються.
    
    Тривалість фінансування проекту - не більш 5 років. У рамках даної програми при плануванні і здійсненні проекту передбачається співробітництво дослідників із країн Центральної і Східної Європи з німецькими колегами. Можливо також участь фахівців і з інших країн. В усіх випадках перевага (у тому числі і фінансове) віддається спільним проектам заявників з Центральної і Східної Європи і Німеччини. Як правило, заявка представляється німецькою стороною від імені всіх учасників проекту.
    
    Контактні адреси і телефони:
    
    Volkswagen Stіftung
    Postfach 81 05 09
    D-30505 Hannover, Germany
    Телефон: (0511) 83810;
    Факс: (0511) 8381344
    Offіce іn Hannover:
    Kastanіenallee 35
    D-30519 Hannover, Germany
    Телефон: (0511) 83 81-0
    Факс: (0511) 83 81-344
    http://www.volkswagen-stіftung.de


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій