Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Оголошено конкурс серед журналістів та мас-медіа «Вільна преса Східної Європи 2008" .

20 вересня, 2007 р.

    Німецький благодійний фонд ZEIT (м. Гамбург) оголошує конкурс на здобуття премії Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи 2008». Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України.
    
    На отримання нагороди можуть претендувати друковані мас-медіа або інтернет-видання, яких фонд відзначає премією у розмірі 40 000 євро, а також окремі журналісти, премія для яких становить 10 000 євро.
    
    
    
    Усім охочим необхідно подати пропозиції до нагородження премією Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи 2008» до 15 жовтня 2007 року.
    
    
    Пропозиції надсилати за адресою hamann@zeit-stiftung.deЦя адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. . Контактна особа – пані Фрауке Хаманн, тел. 8 10 49 4041 336 871.
    
    
    
    Довідка
    Починаючи з 2000 року, фонд щорічно відзначає премією Герда Буцеріуса представників незалежних ЗМІ країн Східної Європи, які у своїх публікаціях виступають за розвиток демократії в Росії, Білорусі, Україні, Грузії, країнах Південного Кавказу. З 2004 року фонд співпрацює з норвезькою організацією Fritt Ord (м. Осло).
    
    Джерело: Телекритика


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій