Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КВУ: масових фальсифікацій на цих виборах очікувати не слід.

24 вересня, 2007 р.

    Близько 2 мільйонів виборців можуть не проголосувати через неточності у списках виборців. Про це заявив голова Комітету виборців України Ігор Попов.
    
    Ще велика кількість виборців не зможе проголосувати, через те, що проживає не за місцем реєстрації: "Близько мільйона проживають не за місцем реєстрації. У Києві, наприклад, мешкає приблизно 400 тисяч людей які не зареєстровані", - підкреслив голова КВУ, передає кореспондент NEWSru.ua.
    
    Щодо взаємних звинувачень політичних сил у спробах опонентів до фальсифікацій, то певну інформацію Комітет виборців має, але вважає, що це не є масовим явищем. "До нас теж надходять сигнали, ми цю інформацію не оприлюднюємо, тому що вона неперевірена", - каже Попов.
    
    "Проте, ми оцінюємо це не як масову, а як, скоріш за все, технічну помилку і якщо вказано, що людині сто сорок років, то, швидше за все, їй сорок років. "Якби хтось хотів готувати ґрунт для фальсифікацій – включали б людей, які були б схожі на справжніх", - наголосив голова КВУ.
    
    Втім, він не виключив, що це може бути і спланованою провокацією штабів з одного боку, а з іншого боку як провокацію, демонстрацію таких порушень, щоб потім апелювати до того, що вибори зірвані", - сказав Ігор Попов.
    
    Що ж до містичного збігу днів народження у багатьох виборців – 31 грудня, Попов нагадав, що відповідно до українського законодавства, коли у особи невідома дата народження, то вона позначається саме 31 грудня, тому нічого дивного в такому збігові немає.
    
    Взагалі представники КВУ вважають, що масових фальсифікацій на цих виборах очікувати не слід, вони, скоріше, будуть мати локальний характер. "Сфальсифікувати вибори в Україні – неможливо. Можливо це зробити в рамках піввідсотка – відсотка, але не більше того", - зазначив Попов.
    джерело: www.newizv.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій