Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс UCAN для організацій громадянського суспільства.

24 вересня, 2007 р.

    Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN), який виконується Інститутом Сталих Спільнот (ISC) і фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з Міжнародного Розвитку (USAID), повідомляє про намір оголосити 1 жовтня 2007 р. конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС), що є лідерами третього сектору на національному або регіональному рівні, з метою відбору двох ОГС для участі в інтенсивній 8-місячній Програмі посилення організаційної спроможності.
    
    Відбір відбуватиметься в умовах високої конкуренції. Загальною метою Програми посилення організаційної спроможності є подальше зміцнення громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення ефективності і життєздатності ОГС, які є лідерами в певних напрямках діяльності громадянського суспільства на регіональному або національному рівні. Програма сприятиме підвищенню професіоналізму обраних ОГС у галузях їх спеціалізації, а також зміцнить їх спроможність надавати допомогу іншим ОГС. Протягом листопада 2007 р. – червня 2008 р. кожна з двох обраних ОГС отримає консультації від іноземних та провідних українських експертів, спільно з ними розробить індивідуальний план організаційного розвитку і втілить деякі пріоритетні завдання цього плану завдяки ґранту у розмірі $15 тис.
    
    Додатково обрані ОГС отримають експертну допомогу для розробки „бізнес-планів”, спрямованих на зміцнення їх фінансової спроможності. Плани базуватимуться на оцінці рівня організаційної спроможності ОГС, яку здійснять на початку проекту.
    
    Кандидати для участі в конкурсі повинні довести свою роль як організацій-лідерів громадянського суспільства, а також взяти на себе зобов’язання брати активну участь у всіх заходах Програми посилення організаційної спроможності і надавати необхідну програмну та фінансову документацію для оцінки потреб ОГС у подальшому вдосконаленню.
    
    Останній термін подання заявок запланований на 15 жовтня, а відбір двох ОГС очікується завершити до 5 листопада 2007 р. Більш детальну інформацію про конкурс буде розповсюджено UCAN 1 жовтня 2007 р. за умови затвердження робочого плану UCAN на наступні 12 місяців з боку USAID.
    Реєстрація триває до: 15-10-2007
    
    
    Джерело : UCAN


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю