Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс UCAN для організацій громадянського суспільства.

24 вересня, 2007 р.

    Проект “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN), який виконується Інститутом Сталих Спільнот (ISC) і фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з Міжнародного Розвитку (USAID), повідомляє про намір оголосити 1 жовтня 2007 р. конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС), що є лідерами третього сектору на національному або регіональному рівні, з метою відбору двох ОГС для участі в інтенсивній 8-місячній Програмі посилення організаційної спроможності.
    
    Відбір відбуватиметься в умовах високої конкуренції. Загальною метою Програми посилення організаційної спроможності є подальше зміцнення громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення ефективності і життєздатності ОГС, які є лідерами в певних напрямках діяльності громадянського суспільства на регіональному або національному рівні. Програма сприятиме підвищенню професіоналізму обраних ОГС у галузях їх спеціалізації, а також зміцнить їх спроможність надавати допомогу іншим ОГС. Протягом листопада 2007 р. – червня 2008 р. кожна з двох обраних ОГС отримає консультації від іноземних та провідних українських експертів, спільно з ними розробить індивідуальний план організаційного розвитку і втілить деякі пріоритетні завдання цього плану завдяки ґранту у розмірі $15 тис.
    
    Додатково обрані ОГС отримають експертну допомогу для розробки „бізнес-планів”, спрямованих на зміцнення їх фінансової спроможності. Плани базуватимуться на оцінці рівня організаційної спроможності ОГС, яку здійснять на початку проекту.
    
    Кандидати для участі в конкурсі повинні довести свою роль як організацій-лідерів громадянського суспільства, а також взяти на себе зобов’язання брати активну участь у всіх заходах Програми посилення організаційної спроможності і надавати необхідну програмну та фінансову документацію для оцінки потреб ОГС у подальшому вдосконаленню.
    
    Останній термін подання заявок запланований на 15 жовтня, а відбір двох ОГС очікується завершити до 5 листопада 2007 р. Більш детальну інформацію про конкурс буде розповсюджено UCAN 1 жовтня 2007 р. за умови затвердження робочого плану UCAN на наступні 12 місяців з боку USAID.
    Реєстрація триває до: 15-10-2007
    
    
    Джерело : UCAN


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій