Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Прикордонники приховують інформацію про українців, які виїхали за кордон?

25 вересня, 2007 р.

    Сьогодні, 25 вересня, журналіст ЗІКу зателефонував за номером телефону прес-служби Державної прикордонної служби України – 8 (044)271-87-88, аби отримати коментар щодо результатів збору прикордонниками інформації про осіб, які виїхали за кордон, для подальшої її передачі в ОВК. Натомість представник прес-служби, який відмовився назватися, зазначив, що така інформація є закритою, мало того, він назвав це запитання некоректним.
    
    «Збір такої інформації завершується тільки завтра – 26 вересня. Що, ви будете за нею телефонувати о 00.00?», – зазначив анонім.
    
    На запитання журналіста, чи є у прикордонників інформація про те, наскільки на сьогодні зібрані для ОВК списки, чоловік відповів: «Ну як ми можемо володіти такою інформацією, коли сьогодні тільки 25 число? А цифри я вам не буду називати, бо це закрита інформація – не для широкого загалу. Як можна назвати вагу дитини, коли вона ще не народилася? Ви можете мені назвати вагу дитини, якщо вона ще не народилася? У нас попереду ще цілих два дні, і як я можу сказати про відсоток складених списків і т.д?».
    
    На запитання, чи непоширення такої інформації через ЗМІ передбачено законом, прикордонник зазначив: «Я закону не читав. Я займаюся спілкуванням зі ЗМІ. У нас дуже багато інформації з грифом «обмежено». Тому я вважаю, що ваше запитання сформульовано некоректно. По-перше, що сьогодні тільки 25 число, а ми закінчуємо цю роботу 26 числа о 00.00 год. Якщо попередні результати навіть і є, то я вам їх дати не можу. А якщо у вас є бажання їх отримати, то потрібно звертатися офіційно за номером факсу – 8(044)2398480, а тоді в установленому законом порядку ваше питання будуть розглядати. У нас, у прикордонній службі України, є тільки дві особи, які уповноважені давати відповідь на ваше запитання».
    
    
    PS: Прикордонник, який усе це «наговорив», в результаті відмовився назватися, посилаючись на те, що він не уповноважений давати коментарів з цього приводу.
    джерело: www.zik.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю