Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прикордонники приховують інформацію про українців, які виїхали за кордон?

25 вересня, 2007 р.

    Сьогодні, 25 вересня, журналіст ЗІКу зателефонував за номером телефону прес-служби Державної прикордонної служби України – 8 (044)271-87-88, аби отримати коментар щодо результатів збору прикордонниками інформації про осіб, які виїхали за кордон, для подальшої її передачі в ОВК. Натомість представник прес-служби, який відмовився назватися, зазначив, що така інформація є закритою, мало того, він назвав це запитання некоректним.
    
    «Збір такої інформації завершується тільки завтра – 26 вересня. Що, ви будете за нею телефонувати о 00.00?», – зазначив анонім.
    
    На запитання журналіста, чи є у прикордонників інформація про те, наскільки на сьогодні зібрані для ОВК списки, чоловік відповів: «Ну як ми можемо володіти такою інформацією, коли сьогодні тільки 25 число? А цифри я вам не буду називати, бо це закрита інформація – не для широкого загалу. Як можна назвати вагу дитини, коли вона ще не народилася? Ви можете мені назвати вагу дитини, якщо вона ще не народилася? У нас попереду ще цілих два дні, і як я можу сказати про відсоток складених списків і т.д?».
    
    На запитання, чи непоширення такої інформації через ЗМІ передбачено законом, прикордонник зазначив: «Я закону не читав. Я займаюся спілкуванням зі ЗМІ. У нас дуже багато інформації з грифом «обмежено». Тому я вважаю, що ваше запитання сформульовано некоректно. По-перше, що сьогодні тільки 25 число, а ми закінчуємо цю роботу 26 числа о 00.00 год. Якщо попередні результати навіть і є, то я вам їх дати не можу. А якщо у вас є бажання їх отримати, то потрібно звертатися офіційно за номером факсу – 8(044)2398480, а тоді в установленому законом порядку ваше питання будуть розглядати. У нас, у прикордонній службі України, є тільки дві особи, які уповноважені давати відповідь на ваше запитання».
    
    
    PS: Прикордонник, який усе це «наговорив», в результаті відмовився назватися, посилаючись на те, що він не уповноважений давати коментарів з цього приводу.
    джерело: www.zik.com.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій