Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Рада Європи рекомендує, як захистити свободу слова.

2 жовтня, 2007 р.

    Рада Європи надрукувала вчора рекомендації задля захисту свободи слова та інформації, особливо в часи кризи. Про це повідомляє AFP. Комітет міністрів у Страсбурзі звернувся до міністрів 47 країн-членів вжити «корегувальних заходів відповідно до норм Ради Європи», щоб «зростання, що відбулося нещодавно, і що не може не турбувати», і котре може мати «негативні наслідки» на діяльність журналістів. Рада Європи визначила чотири типи відхилень від норми, що спостерігалися останнім часом: «наявна тенденція зростання обмеження свободи висловлення та інформації заради захисту суспільної безпеки та боротьби з тероризмом», процеси проти ЗМІ, котрі отримали та надрукували відомості, котрі уявляють собою суспільний інтерес, але не влаштовують органи влади, невиправдане підслуховування певних журналістів, законодавчі засоби з метою обмежити захист інформаційних джерел журналістів.
     Серед рекомендацій Ради Європи – саморегуляція у ЗМІ, як засіб, який найбільш ефективно гарантує відповідальну поведінку журналістів в часи кризи.
    
    Також Рада Європи вважає за необхідне чітко розрізнювати журналістське розслідування, мета якого друкувати точні, поглиблен, та критичні матеріали щодо питань, котрі являють собою суспільний інтерес, та журналістську практику розкривати приватне життя людей.
    Джерело:http://imi.org.ua/


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій