Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Один день пішки заради життя.

2 жовтня, 2007 р.

    6 жовтня в Києві на Майдані Незалежності розпочинається благодійна акція „Один день пішки заради життя”, метою якої є збір коштів на придбання мамографу для регіональної онкологічної лікарні.
    
    6 жовтня 2007 року на Майдані Незалежності в Києві відбудеться 5-кілометровий похід та благодійний концерт. Похід є символічним завершенням благодійного збору коштів на мамограф з квітня до жовтня цього року. Станом на 28 вересня 2007 року, учасники акції „Один день пішки заради життя” вже перерахували 136 тисяч грн. на придбання стаціонарного мамографу для однієї з державних онколікарень. Кошти продовжують надходити на спеціальний рахунок організації-партнера - Благодійного фонду „Здоров’я жінки та планування сім’ї”.
    
    6 жовтня:
    
    10:00 – 14:00 – проведення для всіх бажаючих безкоштовних лекцій за участю онкологів, демонстрація мобільного мамографічного комплексу, розваги для батьків з дітьми.
    10:00 – 11:30 – реєстрація учасників походу.
    11:30 – 12:00 – урочиста церемонія відкриття акції.
    12:00 – 14:00 – благодійний 5-кілометровий похід учасників, які збирали кошти на мамограф. Старт і фініш – на Майдані Незалежності. Дорослі учасники мають постійно супроводжувати своїх дітей.
    14:00 – 16:00 – благодійний концерт і спеціальна церемонія «Рожева зоряна доріжка» за участю відомих людей України, автограф-сесія зірок, художня виставка «Жінка. Краса. Надія».
    
    Під час благодійної акції планується провести безкоштовні лекції про ранню діагностику раку молочної залози та продемонструвати мобільний мамографічний комплекс,
    
    Цей захід організовано компанією „Ейвон” в рамках соціальної програми „Ейвон” проти раку молочної залози”, завдяки якій в Україні зібрано 6,4 млн. грн. На ці кошти фінансується гаряча лінія 8-800-5050-900, придбано і подаровано державним онкологічним лікарням 9 комплектів діагностичного обладнання: 6 мамографів, ультразвуковий апарат, 2 мобільних мамографи ( пересувних лабораторії). Одночасно з акцією в Києві 6 жовтня 2007 року в Нью-Йорку відбудеться благодійний похід, організований в рамках соціальної програми „Ейвон” проти раку молочної залози, завдяки якій у світі зібрано 500 млн. дол. В цьому Поході братиме участь делегат з України – Олена Юрченко, координатор програм реабілітації і психологічної допомоги, секретар всеукраїнської мережі „Адвокація проти раку”.
    
    Соціальна програма „Ейвон” проти раку молочної залози” – приклад соціального партнерства громадян і організацій. В Україні соціальну програму проти раку молочної залози та благодійний збір коштів на діагностичне обладнання на різних заходах у 2001-2006 рр. підтримали відомі люди України - Анжеліка Рудницька, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Катерина Серебрянська, Камалія, Катерина Виноградова, Влада Литовченко, Андрій Джеджула, гурт MAD HEADS, Любов і Віктор Анісімови, Віталій і Світлана Білоножко, Надія Крутова-Шестак, Анатолій Матвійчук, Тетяна Піскарьова, квартет „Гетьман”.
    
    Як благодійний внесок у збір коштів на діагностичне обладнання Анжеліка Рудницька створила ексклюзивний дизайн бандан для учасників Походу 2007 р. в Києві (див. дизайн на сайті www.avonprotyraku.org.ua).
    Зараз можна зареєструватися учасником благодійного збору коштів за телефоном (044) 230 36 36, на сайті www.avonprotyraku.org.ua. В день Походу 6 жовтня 2007 року реєстрація відбувається безпосередньо на акції «Один день пішки заради життя» на Майдані Незалежності.
    
    Джерело: Благодійний Фонд Здоров`я жінки та планування сім`ї.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій