Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Природозахисні ідеї української молоді оцінив світ.

3 жовтня, 2007 р.

    Добіг кінця перший тиждень всесвітньої Інтернет-дискусії молодих лідерів, що проводиться Світовим Банком. Як повідомлялося, протягом цього часу близько 600 студентів та молодих спеціалістів з усього світу обговорювали проблеми змін клімату.
    
    Для команди Молодіжного руху “МОДОС” як представника України відкрилася унікальна можливість презентувати власні думки, розповісти про стан охорони навколишнього природного середовища України та запозичити досвід.
    
    Серед цікавинок:
    1. Посеред бурхливої полум’яної промови щодо необхідності висаджувати ліс, вас може перебити колега з африканських тропіків та зауважувати, а що ж робити, коли навколо наших жител лишень ліс і росте. Так що проблеми маємо хоч і спільні, але в той час і різні.
    2. У країнах, що розвиваються дуже активно використовуються альтернативні джерела енергії.
    3. Цікава плутанина виникає, коли розповідаєш про рапс (ріпак), що виснажує ґрунти, а у відповідь тобі кажуть про те, що їх с/г культури (пальмові горіхи, цукрову тростину) люди могли б їсти та запобігти голоду.
    4. Надзвичайно високою активністю відрізнялися представники Перу, де молодь активно залучається на всіх рівнях до природоохоронних проектів. У тому числі – і до екологічної просвіти молодшого покоління.
    5. У світі звичним явищем є корпоративна соціальна відповідальність бізнесу за стан довкілля. У нас же це більше розуміється як благодійність.
    6. Досконала англійська не є розкішшю для молоді країн, що розвиваються.
    
    Презентована командою “МОДОС” ідея Екологічної конституції Землі як програми боротьби за навколишнє природне середовище викликала великий інтерес та полеміку.
    
    Тим часом, поки модератори узагальнюють матеріали для презентації на жовтневому Бізнес-форумі Світового Банку, розпочався новий дискусійний тиждень, протягом якого учасники перейматимуться проблемами корупції.
    
    
    Джерело: “МОДОС” - Молодіжний громадський рух.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій