Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Україні розпочато Проект щодо запобігання й скорочення масштабів торгівлі жінками

18 березня, 2004 р.

    Україна та Програма міжнародної міграції підписали проектний документ „Можливості професійного навчання, зайнятість та міграційна політика як фактори запобігання й скорочення масштабів торгівлі жінками в Албанії, Молдові й Україні”.
    
    Угоду підписали Міністерство праці та соціальної політики України та Міжнародної організації праці
    
    Проект є частиною субрегіонального проекту для Албанії, Молдови й України та розроблений згідно з положеннями Комплексної програми протидії торгівлі людьми на 2002-2005 рр. і має на меті сприяти підвищенню ефективності управління політикою трудової міграції та скороченню масштабів торгівлі молодими жінками з метою їх трудової експлуатації.
    
    За слдовами керівника Програми міжнародної міграції МОП Маноло Абелла, оскільки кількість емігрантів в Україні перевищує на 100 тис. чоловік кількість іммігрантів, то кількість працездатного населення країни щороку зменшується.
    
    Заступник Міністра Георгій Галиць окреслив нагальні цілі проекту. По-перше, це зміцнення і розширення можливостей Мінпраці, інших органів державної влади та соціальних партнерів у запобіганні і скороченні масштабів торгівлі жінками з групи ризику з метою трудової експлуатації. По-друге, включення до національної стратегії пілотного проекту з професійного навчання і розвитку малого підприємництва, що проводитиметься в одній із областей України. Та, по-третє, відбір до 100 жінок – фактичних і потенційних жертв торгівлі, забезпечення їх професійної підготовки і/або надання підтримки у започаткуванні власної справи.
    
    Джерело : www.civicua.org


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи