Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Україні розпочато Проект щодо запобігання й скорочення масштабів торгівлі жінками

18 березня, 2004 р.

    Україна та Програма міжнародної міграції підписали проектний документ „Можливості професійного навчання, зайнятість та міграційна політика як фактори запобігання й скорочення масштабів торгівлі жінками в Албанії, Молдові й Україні”.
    
    Угоду підписали Міністерство праці та соціальної політики України та Міжнародної організації праці
    
    Проект є частиною субрегіонального проекту для Албанії, Молдови й України та розроблений згідно з положеннями Комплексної програми протидії торгівлі людьми на 2002-2005 рр. і має на меті сприяти підвищенню ефективності управління політикою трудової міграції та скороченню масштабів торгівлі молодими жінками з метою їх трудової експлуатації.
    
    За слдовами керівника Програми міжнародної міграції МОП Маноло Абелла, оскільки кількість емігрантів в Україні перевищує на 100 тис. чоловік кількість іммігрантів, то кількість працездатного населення країни щороку зменшується.
    
    Заступник Міністра Георгій Галиць окреслив нагальні цілі проекту. По-перше, це зміцнення і розширення можливостей Мінпраці, інших органів державної влади та соціальних партнерів у запобіганні і скороченні масштабів торгівлі жінками з групи ризику з метою трудової експлуатації. По-друге, включення до національної стратегії пілотного проекту з професійного навчання і розвитку малого підприємництва, що проводитиметься в одній із областей України. Та, по-третє, відбір до 100 жінок – фактичних і потенційних жертв торгівлі, забезпечення їх професійної підготовки і/або надання підтримки у започаткуванні власної справи.
    
    Джерело : www.civicua.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій