Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Севастопольський суд заборонив проведення 4 листопада „Русского марша”.

18 жовтня, 2007 р.

    Ленінський районний суд Севастополя заборонив громадській організації „Рух проти нелегальної імміграції - Севастополь” проводити 4 листопада „Русский марш” центральними вулицями і проспектами міста.
    
    Як передає кореспондент УНІАН, з відповідним позовом до суду звернулася Ленінська районна державна адміністрація, в якому, зокрема, зазначалося, що перекриття учасниками акції руху транспорту може певною мірою паралізувати життя міста і створити його жителям масу незручностей. Водночас лідер цієї громадської організації Михайло Бріцин назвав судове рішення “цілком несправедливим і необґрунтованим”, і заявив, що організація “в судовому порядку подаватиме апеляцію”. В інтерв’ю місцевому приватному телеканалу НТС він також зазначив, що „проведенням акції її учасники хотіли висловити солідарність з російським народом”. За словами М.Бріцина, „марш покликаний об’єднати весь російський рух Криму і підкреслити єдність російських людей Севастополя і Криму”.
    
    Як повідомляв УНІАН, минулого понеділка Севастопольська міська державна адміністрація попередила організаторів запланованого на 4 листопада „Русского марша” про незаконність даної акції. Перший заступник керівника виконавчої влади міста Володимир Казарін на брифінгу для журналістів наголосив, що організація „Рух проти нелегальної імміграції - Севастополь”, лідер якої М.Бріцин на недавній прес-конференції оголосив про проведення „так званого російського маршу у Севастополі”, не є зареєстрованою у Севастополі як громадська організація. Тому, сказав він, „акції такого роду, які не отримали належного законодавчого оформлення, носять протизаконний характер”.
    
    
    джерело: human-rights.unian.net


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю