Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Підсумки проекту „Джерела допомоги дітям”.

22 жовтня, 2007 р.

    10 жовтня у приміщенні Дніпропетровського університету економіки та права відбулась прес-конференція проекту „Джерела допомоги дітям”.
    
    На прес-конференції були присутні самі організатори проекту – ініціативна група „Незалежні джерела” – студентські активи ВНЗ, члени ДОО ”Демократичний альянс”, представник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
    
    Учасникам прес-конференції було поставлено маса питань з боку представників ЗМІ щодо завдання цього проекту, його головної мети…
    
    Думок та ідей, висловлених з цього приводу було маса, та всі вони мали одну спільну ідею про те, що хвилююче, різнобарвне студентське життя іноді настільки захоплює молодих людей, що в них не вистачає сил (як моральних, так і фізичних) на адекватну оцінку навколишнього середовища, що їх оточує. І хто захоче думати про потреби когось іншого, коли головний життєвий пріоритет – встигнути все зробити для самого себе? Кому спаде на думку відмовитись від чергової порції розваг, задля надання допомоги тому, хто її дійсно потребує? Недарма старше покоління час від часу говорить, що сучасна молодь більш жорстока та байдужа, ніж це було раніше, що в головах більшості є тільки розваги та відпочинок…
    
    Проте тільки говорити про це – ще не означає рухатись до покращення ситуації.
    
    Тож треба діяти! І певні зміни вже є – самі студенти працюють на те, щоб своїми діями переконати однолітків звернути увагу на оточуючих і припинити тенденцію байдужості.
    
    Джерело : Демократичний Альянс


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю