Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Спілка Української Молоді про акт зневаги на Говерлі.

22 жовтня, 2007 р.

    Спілка Української Молоді в Україні висловлює стурбованість з приводу чергового акту наруги над національними, державними символами на горі Говерлі, яке вчинило так зване „українське” відділення російської організації Євразійський Союз Молоді.
    
    Ми вважаємо, що екстремістська, шовіністична діяльність налаштована не тільки на зневагу над Державним Прапором, Гербом і Конституцією України, але й на штучне розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українським і російським народами, бо Євразійський Союз Молоді виступає від імені Росії і росіян.
    
    Задля запобігання подібних злочинів СУМ в Україні вимагає від Міністерства Внутрішніх Справ України, Служби Безпеки, Генеральної Прокуратури України порушити карну справи і почати розслідування з цього приводу. Визнати злочинною (з відповідним покаранням) співпрацю з Євразійським Союзом Молоді будь якої організації, руху, об’єднання і фізичної особи.
    
    Щоб не допустити ворожнечі між українцями і росіянами, СУМ в Україні звертається до представників Російської держави з проханням надати офіційну позицію стосовно ганебного вчинку, заборонити діяльність Євразійського Союзу Молоді і видати правоохоронним і судовим органам України Алєксандра Дугіна, справжнього керівника та „ідейного” натхненника екстремістської, шовіністичної діяльності.
    
    
    
    Джерело : Спілка Української Молоді в Україні


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю