Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Органи юстиції скасували легалізацію ГО «Євразійський союз молоді».

23 жовтня, 2007 р.

    Органи юстиції скасували рішення про легалізацію об’єднання громадян «Бахчисарайська районна молодіжна організація «Євразійський союз молоді». Рішення ухвалили на виконання постанови Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим про примусовий розпуск вказаного об’єднання громадян.
    
    Як йдеться у повідомленні, рішення суду ухвалили в порядку адміністративного судочинства 27 вересня 2007 року. Постанова суду набула чинності.
    
    Як повідомила прес-служба, підставою для примусового розпуску «Євразійського союзу молоді» став адміністративний позов прокурора Бахчисарайського району в інтересах Бахчисарайського районного управління юстиції із залученням головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим в якості третьої особи. Позов був обґрунтований статтею 32 Закону України «Про об’єднання громадян», згідно з якою однією з підстав примусового розпуску (ліквідації) об’єднання громадян є здійснення ним протиправної діяльності після накладення стягнень, передбачених законом. Дослідивши вказані обставини, Бахчисарайський районний суд дійшов висновку, що вони є підставою для задоволення позову прокурора Бахчисарайського району та примусової ліквідації діяльності «Євразійського союзу молоді».
    джерело: www.zik.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю