Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Презентація всеукраїнської програми «Доброчинна Україна».

23 жовтня, 2007 р.

    25 жовтня відбудеться презентація ЗМІ всеукраїнської програми «Доброчинна Україна», метою котрої є розвиток культури доброчинності в Україні.
    
    Ідея, що лежить в основі програми - відтворення і сприйняття не стільки поняття «милосердя» чи «благочинність», а докорінна реконструкція свідомості суспільства у цих питаннях. Програму розроблено у серпні цього року Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Рідний Дім» спільно з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати для привернення уваги суспільства до існуючих соціальних проблем та необхідності їх спільного вирішення.
    
    Пріоритетами програми «Доброчинна Україна» є:
    • Створення ідеологічної платформи для побудови формації нового суспільства,
    • Розвиток національної ідеї доброчинності в якості складової національної культури,
    • Стимулювання держави, соціально-відповідального бізнесу та громадян до активної участі в благодійній діяльності та формуванні морального кодексу нового покоління українців.
    
    Програму вже підтримав Секретаріат Президента України та Кабінет Міністрів України. Тому в прес-конференції планується участь Голови Секретаріату Президента України Балоги Вікторі Івановича та віце-прем‘єр-міністра України з гуманітарних питань Табачника Дмитра Володимировича.
    
    Представлятимуть програму та відповідатимуть на питання журналістів:
    1. Щелкунов Володимир Ігорович, президент УНК МТП, радник віце-прем‘єр-міністра;
    2. Чевкін Олександр Ігорович, президент БО «БФ «Рідний Дім»;
    3. Макаренко Герман Георгійович, диригент Национальної опери України, керівник оркестру «Київ Классік».
    
    Програмою передбачено цілу низку заходів, спрямованих на виховання культури благочинності як серед бізнесових кіл, так і серед широких верств населення. Програмою пропонується введення державного свята «День доброчинності», оголошення наступного року «Роком благодійності» в Україні, створення Ради Доброчинців.
    
    Програма отримала підтримку не тільки благодійних кіл України. На сьогодні її вже підтримують Київська міська держадміністрація, Черкаська міська та обласна держадміністрації, Міністерство культури та туризму України, Міністерство України у справах сім‘ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім‘ї, дітей та молоді, Державний Комітет телерадіомовлення України, Український національний комітет Міжнародної торгової палати, Союз хіміків України, Київська державна регіональна телераідокомпанія, Національна радіокомпанія України, Всесвітня служба «Українське телебачення та радіомовлення», Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», Асоціація соціальних підприємців України.
    
    Під час заходу відбудеться церемонія підписання Угоди про партнерство між БО «Благодійний Фонд «Рідний Дім» та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.
    
    Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході. Акредитація за телефоном 244-90-47.
    Початок презентації – 11:00, тривалість – 2 години.
    
    Місце проведення – прес-центр НІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, м.Київ
    Реєстрація представників ЗМІ починається о 10:30
    
    Довідково:
    БФ «Рідний дім» - http://rodnoydom.org.ua - було засновано у 2004р. Основними напрямками його діяльності є здійснення благодійної діяльності та надання адресної допомоги дітям з особливими потребами, дітям, позбавленим батьківської уваги. Діяльність фонду є щоденною та планомірною, а не зосередженою на окремих проектах протягом року. Кількість дітей, якими опікується Фонд, за час його діяльності виросла вдвічі, до 30 тисяч дітей. В 2006 році заключено п‘ятирічні договори з обласними та міськими адміністраціями Черкас та Чернігова по роботі з дітьми в цих регіонах.
    
    УНК МТП - http://www.iccua.org - є осередком Світової організації бізнесу в Україні. До компетенції УНК МТП віднесені питання роз'яснення правил, норм, стандартів та етики ведення міжнародного бізнесу, а також захист інтересів національного виробника на зовнішніх ринках. Одним з основних завдань УНК МТП є здійснення підтримки заходів державної влади щодо приєднання до глобальних і регіональних економічних об'єднань та усунення бар'єрів, які перешкоджають зовнішньоекономічній діяльності українських підприємств. Статутом організації передбачається також відродження та розвиток благодійності на території України.
    
    
    
    Джерело : БФ «Рідний дім»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю