Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Волинські журналісти ініціювали антикорупційний проект.

24 жовтня, 2007 р.

    Волинські журналісти, зокрема Волинський прес-клуб та Волинська держтелерадіокомпанія, ініціювали новий антикорупційний проект «Громадою проти корупції». Вперше в Україні на телеканалі «Нова Волинь» та радіо «Луцьк» у прямому ефірі відбудуться п’ять ток-шоу по 90 хвилин, що дасть змогу долучити до обговорення якнайбільше глядачів і слухачів. Про це повідомив кореспондент «Волинської правди». Основні теми ток-шоу прямих ефірів: «Скільки коштує хабар? Моральний, соціальний, політичний вибір» (6 листопада); «Міліція – Прокуратура – Суд: співпраця чи протистояння?» (13 листопада); «Бюджет. Тендери. Відкати» (27 листопада); «Скільки коштують безплатна медицина й освіта?» (11 грудня); «Роль громадських ініціатив у протидії корупції і хабарництву. Ідеї від народу» (29 січня).
    У рамках проекту вже підготовлено інформаційний плакат «Стоп хабар! Громадою проти корупції» та два відеоролики соціальної реклами, а в лютому вийде брошура «Громадою проти корупції. Народні ідеї» за зібраними матеріалами (виступи, діалоги, пропозиції тощо).
    
    Журналістську ідею обговорили на прес-клубі журналісти, прокурор Волині Андрій Гіль, начальник УМВСУ в області Іван Прошковський та інші.
    
    Джерело:Волинська правда.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю