Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Чужих дітей не буває.

25 жовтня, 2007 р.

    24 жовтня у Чернівцях, в рамках проведення всеміської акції милосердя в Першотравневому районі, відбувся масштабний захід в школі-інтернаті, де навчаються діти з особливими потребами.
    
    Ця школа-інтернат вже не раз ставала об’єктом піклування доброчинців Першотравневого району.
    
    На зустріч з учнями та педагогічним колективом школи завітали голова Першотравневої районної ради Ю.А.Ваньчицький та його заступник І.П.Фальоса, начальник районного управління праці та соцзахисту Н.М.Куц, голови постійних депутатських комісій районної ради, керівники комунальних підприємств району. Всі прийшли до дітей не з пустими руками, принісши з собою теплий одяг та взуття, солодощі, навчальне приладдя, спортивний інвентар та інші потрібні для учнів речі.
    
    Враховуючи те, що діти перебувають в школі-інтернаті цілодобово і для повноцінного розвитку повинні отримувати не меншу кількість інформації, аніж їх однолітки, що виховуються у сімейних умовах, представники однієї з політичних партій в дарунок принесли сучасний кольоровий телевізор, який відтепер служитиме вихованцям в одній із кімнат відпочинку інтернату. В пригоді дівчаткам стануть і 5 пар теплого зимового взуття.
    
    Далі для дітей, вчителів та гостей школи-інтернату відбувся благодійний концерт. Його підготували та провели спільно вихованці школи-інтернату разом зі своїми друзями, учнями ЗОШ №42. Всі без винятку вокальні та танцювальні номери, читання авторської поезії та презентування власних музичних композицій справедливо заслужили на палкі аплодисменти. Особливо розчулювали виступи дітей з вадами здоров’я, які доклали справді титанічних зусиль для того, щоб досягнути довершеності у виконанні творів мистецтва та порадувати ними своїх слухачів.
    
    Дякуючи організаторам та учасникам благодійного концерту, директор школи-інтернату І.І.Коропецький підкреслив, що завдяки допомозі громадськості його вихованці отримують більше можливостей для розвитку своїх здібностей та відчувають себе потрібними суспільству. До цих слів хочеться додати слова вдячності педагогічному колективу школи-інтерната, які роблять все від них залежне для того, щоб діти не відчували свою самотність. А всі учасники благодійної акції ще довго пам’ятатимуть привітних, чемних та доброзичливих вихованців школи-інтернату, які щиро тішилися приходом і намагалися всіляко допомогти гостям їхнього дому.
    
    
    Джерело: Украiнський Народний Дiм в Чернiвцях.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю