Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Потерпілі від торгівлі людьми демонструють підприємницький талант.

13 листопада, 2007 р.

    57 потерпілих від торгівлі людьми започаткували 45 мікропідприємств в 6 областях України (Чернівецькій, Донецькій, Хмельницькій, Луганській, Тернопільській та Вінницькій), а також Автономній Республіці Крим в результаті діяльності Програми Міжнародної організації з міграції (МОМ) щодо розвитку мікропідприємництва в Україні. Програма, яка втілювалась у 2005 та 2006 рр., мала на меті підтримку потерпілих від торгівлі людьми через розвиток їхніх підприємницьких навичок для кращої реінтеграції в суспільство. Гранти для започаткування власного бізнесу було надано на конкурсній основі в рамках Програми, що фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) та Європейським Союзом.
    
    Успіх цієї програми багато в чому полягає у життєздатності цих мікропідприємств. Майже 70 відсотків бізнесів за Програмою функціонують в містах, і приблизно 60 відсотків з них працюють у сфері послуг. Це означає, що підприємці активно залучені та ре інтегровані у суспільство.
    
    Хоча спочатку тільки 57 потерпілих від торгівлі людьми отримали гранти, загалом було створено 147 робочих місць в результаті роботи Програми. 138 424 доларів США, які були виділені на гранти? перетворились на активи у 470 300 доларів США, що презентує зростання у 340 відсотків тільки за 1-2 роки, демонструючи ретельність учасників та ефективність такої діяльності.
    
    Найбільш важливим є те, що гранти мали прямий вплив на життя багатьох з потерпілих від торгівлі людьми, які взяли участь в цій Програмі. Коли майже 60 відсотків p з них зазначили, що їх бізнес зростає і є основним джерелом доходу для їхніх сімей, разючі 98,25 відсотків учасників Програми заявили, що мікропідприємств ця ініціатива була найважливішою в їх реінтеграції. Більш ніж вражаючі цифри працевлаштування та росту активів, це говорить про величезний вплив Програми розвитку мікропідприємств на життя і реінтеграційний процес людей, які побували в рабстві, права яких було порушено, яких принижували.
    
    Для отримання більш детальної інформації по Програмі звертайтесь, будь ласка, до інформаційного відділу МОМ в Україні за телефоном +(38) 044-568-5015, 8 067 243 45 85 або електронною адресою pr@iom.kiev.ua
    
    Джерело: Міжнародна організація з міграції, представництво в Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю