Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тренінг "Корпоративна Соціальна Відповідальність (КСВ): базовий курс для лідерів третього сектору".

14 листопада, 2007 р.

    ГО «Жіноча Професійна Ліга» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за участю Конфедерації роботодавців України, Британсько-Української Професійної Мережі (UUPN) при Британській Раді, МГО «Інтерньюз -Україна» представляють відкритий одноденний тренінг "Корпоративна Соціальна Відповідальність (КСВ): базовий курс для лідерів третього сектору".
    
    Дата : 22 листопада 2007 10:00-17:00 у Києві
    
    Тренінг спрямований на формування концептуальних уявлень про корпоративну соціальну відповідальність, її зміст та практику реалізації в Україні та світі.
    
    Важливим завданням цього тренінгу є формування думки щодо ролі некомерційних організацій в благодійній та соціально-впливовій діяльності і принципах взаємодії некомерційних та комерційних структур.
    
    Цільова аудиторія тренінгу:
    Керівники бізнес асоціацій, лідери громадських організацій та корпоративних благодійних фондів, соціальні підприємці, представники мас-медіа
    
    Тренери:
    Світлана Куц, Директор Центру філантропії (Україна), Член ради сертифікації Європейської фандрайзингової асоціації (Німеччина).
    Павло Моісеєв, Директор з правових питань Інтерньюз -Україна
    
    Реєстрація попередня обов`язкова. Ви повинні заповнити та надіслати до 19.11.2007 на адресу організаторів проекту lpw_network@i.ua нижче наведену анкету. Відбір учасників буде проводитися на базі конкурсу анкет.
    
    Зареєстровані учасники будуть поінформовані електронною поштою. Для відібраних за попередніми анкетами учасників організатори покривають участь у тренінгу, кофе-паузу та обід. Витрати на проїзд не відшкодовуються. Телефон для довідок щодо реєстрації моб. 8-068-199-4377
    
    Керівник проекту - Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги, директор Міжнародної Консалтингової Компанії e-mail: lpw@voliacable.com, lpw@iatp.org.ua
    
    Медіа партнери проекту: журнали «Генеральний директор», «Експерт Україна», Інтернет портали «Власна Справа», «Громадський простір».
    
    Джерело : ГО «Жіноча Професійна Ліга».


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені