Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тренінг "Корпоративна Соціальна Відповідальність (КСВ): базовий курс для лідерів третього сектору".

14 листопада, 2007 р.

    ГО «Жіноча Професійна Ліга» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за участю Конфедерації роботодавців України, Британсько-Української Професійної Мережі (UUPN) при Британській Раді, МГО «Інтерньюз -Україна» представляють відкритий одноденний тренінг "Корпоративна Соціальна Відповідальність (КСВ): базовий курс для лідерів третього сектору".
    
    Дата : 22 листопада 2007 10:00-17:00 у Києві
    
    Тренінг спрямований на формування концептуальних уявлень про корпоративну соціальну відповідальність, її зміст та практику реалізації в Україні та світі.
    
    Важливим завданням цього тренінгу є формування думки щодо ролі некомерційних організацій в благодійній та соціально-впливовій діяльності і принципах взаємодії некомерційних та комерційних структур.
    
    Цільова аудиторія тренінгу:
    Керівники бізнес асоціацій, лідери громадських організацій та корпоративних благодійних фондів, соціальні підприємці, представники мас-медіа
    
    Тренери:
    Світлана Куц, Директор Центру філантропії (Україна), Член ради сертифікації Європейської фандрайзингової асоціації (Німеччина).
    Павло Моісеєв, Директор з правових питань Інтерньюз -Україна
    
    Реєстрація попередня обов`язкова. Ви повинні заповнити та надіслати до 19.11.2007 на адресу організаторів проекту lpw_network@i.ua нижче наведену анкету. Відбір учасників буде проводитися на базі конкурсу анкет.
    
    Зареєстровані учасники будуть поінформовані електронною поштою. Для відібраних за попередніми анкетами учасників організатори покривають участь у тренінгу, кофе-паузу та обід. Витрати на проїзд не відшкодовуються. Телефон для довідок щодо реєстрації моб. 8-068-199-4377
    
    Керівник проекту - Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги, директор Міжнародної Консалтингової Компанії e-mail: lpw@voliacable.com, lpw@iatp.org.ua
    
    Медіа партнери проекту: журнали «Генеральний директор», «Експерт Україна», Інтернет портали «Власна Справа», «Громадський простір».
    
    Джерело : ГО «Жіноча Професійна Ліга».


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати