Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конференція «Професійні ЗМІ у демократичних суспільствах».

22 листопада, 2007 р.

    23 листопада відбудеться міжнародна конференція «Професійні ЗМІ у демократичних суспільствах», ініційована Посольствами країн Веймарського трикутника – Посольством Французької Республіки в Україні, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Посольством Республіки Польща в Україні.
    
    Доповідачі:
    
    Беате Шнайдер, професор комунікативних та медійних наук на факультеті журналістики та комунікативних досліджень Інституту музики й театру Ганновера.Пані Шнайдер є автором численних емпіричних досліджень щодо змін на ринку газет, журналістської позиції та читацьких інтересів у нових федеральних землях Німеччини.
    
    Марек Цинкар, журналіст на Радіо міста Жешова. Пан Цинкар є ідейним батьком польсько-українського салону особистостей, що відбуваються по черзі у Львові та Жешові, де з журналістами зустрічаються відомі політики, публіцисти і представники культури обох країн. Він також є співзасновником Фонду партнерства на підтримку демократії, мета якого – побудова зв’язків між звичайними людьми з обох боків кордону.
    
    Ніна Новаковска, журналістка радіо і друкованих видань, працює керівником Відділу публіцистики на Радіо Меркурій в місті Познані. У період 80-х рр. брала участь в опозиційному русі “Солідарність”, була одним з організаторів підпільної преси. У 1990-х роках пані Новаковска ініціювала створення нових польських щоденних та інтернет-видань.
    
    Доктор Кнут Крон, кореспондент "Франкфуртер Рундшау", яка входить до п'ятірки найбільших німецьких газет. Пан Крон відповідає у редакції за Україну та
    Польщу.
    
    Венсан Сульє, директор з маркетингу по Франції та міжнародного маркетингу Групи Марі-Клeр, де він працює з 1991 року. У 1987-1991 рр. був керівником відділу реклами у виданні “Французьке життя”, що входить до Групи Експансія. З 2001 року Венсан Сульє викладає маркетинг в Інститутах політичних наук Парижу а Рена. A з 2006 р. він також веде курс лекцій у Школі журналістики CELSA при університеті Сорбона.
    
    Патрік де Сент-Eкзюпер, репортер у журналі Франс Суар, починаючи з 1983 року, він першим розповів про “нових бідних” і здійснив репортажі, зокрема, з Афганістану.
    
    З 1989 працює у міжнародному відділі газети Фігаро, висвітлював події в Ліберії, Південній Африці, Ірані, Лівії Саудівській Аравії, війну в Перській затоці. У серпні 2000 року стає постійним кореспондентом Фігаро у Москві. Повернувшись у 2005 році до Парижу, приступає до роботи в міжнародному відділі Фігаро. Наразі готує запуск нового щоквартального видання, яке побачить світ 10 січня 2008 року. Лауреат премії Albert - Londres 1991 за серію репортажів про війну в Ліберії і кінець апартеїду.
    
    Тетяна Лебєдєва, Член Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення, Почесний Президент Національної Асоціації телерадімовників.
    
    Павло Моісеїв, Директор з правових питань МГО «Інтерньюс-Україна».
    
    Акредитація представників ЗМІ обов'язкова.
    
    Оргкомітет – Академія Української преси
    Тел:(044)234-5252, 80505599555
    Контактні особи:
    Оксана Волошенюк
    Людмила Сопільняк
    Джерело:http://www.civicua.org/


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені