Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Забезпечення механізмів реалізації гендерного законодавства в Україні.

10 грудня, 2007 р.

   
    28 листопада і 3 грудня 2007 Сумським «Міським кризовим центром» (СМКЦ) в партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» проведено тренінг з інтеграції гендерних питань у роботу місцевих органів влади.
    
    Тренінг проведено тренерами Українського жіночого фонду та тренерами СМКЦ в рамках реалізації проекту «Забезпечення механізмів реалізації гендерного законодавства в Україні» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії (відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, м. Київ).
    
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1834
    «Про затвердження Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року» в Сумський області прийнято відповідне розпорядження голови облдержадміністрації від 14.02.2007 № 63 «Про заходи щодо забезпечення рівності жінок і чоловіків в області на 2007-2010 роки».
    
    Тому учасники тренінгів - представниці та представники обласних, районних управлінь та підрозділів органів місцевої влади, які є безпосередніми виконавцями державної програми та розпорядження голови Сумської ОДА на місцях.
    
    Учасники тренінгів отримали нові знання з гендерної політики, досвід та методики з інтеграції гендерних питань у розробку політик на місцевому рівні. Очікується, що підготовка держслужбовців за новітньою методикою 3R, яка широко використовується у європейських країнах, допоможе підвищити їх професійний рівень завдяки інтеграції нових методик у їхню роботу та співпраці з НУО, які займаються жіночими та гендерними питаннями.
    
    Про результати реалізації проекту та інформацію про основні заходи, що проводяться та будуть проведені в рамках проекту, розміщено на сайті Українського жіночого фонду та Українському жіночому порталі, який адмініструється УЖФ.
    
    
    Джерело : Сумський "Мський Кризовий Центр"
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені