Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МОМ розпочинає конкурс робіт з протидії торгівлі людьми.

10 грудня, 2007 р.

   
    2 грудня, в Міжнародний День скасування рабства, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочинає Конкурс робіт з протидії торгівлі людьми для студентів українських вищих навчальних закладів з метою посилення запобіжних заходів щодо торгівлі людьми в Україні.
    
    Міжнародне дослідження, проведене на замовлення Представництва МОМ в Україні у 2006 році, показало, що молодь вважається найбільш уразливою до торгівлі людьми. Це пов’язано з високим рівнем мобільності молодих людей, обмеженими можливостями працевлаштування, постійним зростанням цін на житло та хибними уявленнями про життя за кордоном. З 967 потерпілих від торгівлі людьми, яким МОМ надала допомогу у 2007 році, 53% мали вік від 16 до 25 років.
    
    Конкурс спрямований на підвищення зацікавленості українських студентів у протидії торгівлі людьми, стимулювання більш активної участі студентів у запобіжних акціях та покращення обізнаності щодо цієї проблеми в українських вищих навчальних закладах.
    
    Студенти можуть дослідити предмет та надати свої роботи у будь-якій з наступних форм: «академічне есе», «вільний мікрофон» (наприклад, есе, короткі оповідання, вірші тощо) та «мистецькі роботи” з протидії торгівлі людьми. Кожна робота може бути написана англійською, українською, або російською мовою. Автори трьох найкращих робіт візьмуть участь у навчальному візиті до столиці Сполучених Штатів Америки.
    
    «Коли мова йде про протидію торгівлі людьми в Україні, молодь відіграє ключову роль, не тільки тому, що вона є однією з найбільших груп ризику, але й тому, що в неї є бажання та потенціал змінити наявну ситуацію», зазначає пан Фредрік Ларссон, координатор Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні.
    
    Конкурс проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту.
    
    Більш детальну інформацію щодо правил участі в конкурсі можна знайти на сайтах www.iom.org.ua, www.stoptrafficking.org.ua, та www.msms.gov.ua, або за номером гарячої мобільної довідки «527». Ви також можете зв’язатися з інформаційним відділом МОМ в Україні за телефоном +(38) 044-568-5015 або електронною поштою: pr@iom.kiev.ua
    Реєстрація триває до: 01-03-2008.
    
    Джерело : Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені