Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ООН закликала Україну посилити роботу з дотримання прав інвалідів.

11 грудня, 2007 р.

   
    ООН закликає Україну посилити роботу з дотримання прав інвалідів і трудових мігрантів. Двостороння співпраця в цій сфері передбачена в меморандумі про взаєморозуміння, який 10 грудня ц.р. в Києві підписали представник ООН в Україні і уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, передає "Німецька хвиля".
    
    Пріоритетом Плану дій між представництвом ООН і українським омбудсменом є ратифікація Україною конвенцій ООН про права інвалідів і захист близько 7 млн трудових мігрантів, які працюють за межами країни. Крім того, особливу увагу сторони планують приділити правам ВІЧ-інфікованих, безпритульних дітей і дітей-сиріт. Це ті категорії українських громадян, які потребують особливого захисту. "Цей документ - перший крок до формалізації наших відносин. Тепер наша співпраця з уповноваженим Верховної Ради з прав людини повинна вийти на новий рівень", - сказав представник ООН в Україні Френсіс О'Доннелл.
    
    Він додав, що ООН планує провести в Україні інформаційну кампанію з проблем подолання расизму, ксенофобії, неонацизму і антисемітизму.
    
    Джерело:rbc.ua
    
    
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій