Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Миколай дарує любов кожній дитині.

12 грудня, 2007 р.

    17 грудня у Києві відбудеться благодійний захід "Миколай дарує любов кожній дитині". У програмі: благодійна виставка-аукціон" творчих робіт дітей з особливими потребами та концерт, в якому братиме участь інтегрований театр "Світлячок".
    
    
    В Україні сьогодні мешкає близько 50 тисяч інвалідів – осіб з інтелектуальною недостатністю, значна кількість серед них – діти. Багато інвалідів мають комбіновані дефекти розвитку – як фізичні, так й інтелектуальні вади. Але ці діти так само, як і здорові їх однолітки мають дане Богом право жити достойно, отримувати радість від життя, прагнуть до спілкування, вміють любити і бажають бути любимими. Хоча їхнє логічне мислення можливо і відстає від норми, проте душевні якості таких дітей часто розвинуті навіть краще, вони більш відкриті, але менш захищені.
    
    Проте в Україні й досі існує болюча проблема – ставлення до дітей, з фізичними та розумовими вадами як до неповноправних, неповноцінних, що заслуговують з боку суспільства щонайбільше на жалість, і аж ніяк не на рівність і повагу до їхньої особистості.
    
    Всеукраїнський проект «Відкрите серце», в рамках якого відбудеться акція, присвячений вирішенню саме цієї проблеми. Проект активно підтримала місцева влада, депутати всіх рівнів – від найвищого Парламентського, до районного, що свідчить про майбутні перспективи забезпечення прав інвалідів як на виконавчому, так і законодавчому рівнях.
    У святковому заході з нагоди Дня святого Миколая за ініціативи Громадської організації батьків, які виховують дітей з особливими потребами “Родина” спільно з Центром дитячої творчості, що у Солом`янському районі м. Києва та Солом’янського районного центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді при інформаційній підтримці Українського національного інформаційного агентства (УКРІНФОРМ) відбудуться :
    1. Виставка та благодійний аукціон творчих робіт дітей-інвалідів та молоді з функціональними обмеженнями.
    2. Презентація творчості соціально-реабілітаційних центрів Києва, а також громадських організацій міста, які опікуються проблемами дітей з особливими потребами.
    3. Святкова концертна програма за участю артистів Центру дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва, виступ інтегрованого театру „Світлячок” (участь беруть діти-інваліди разом зі своїми здоровими однолітками).
    
    До святкування запрошені: Народні депутати України, депутати Київради, представники влади, бізнесу, громадських та релігійних організацій, ЗМІ.
    
    Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Г. Севастополя, 35, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва.
    
    Початок о 15:00.
    
    Контактні телефони: 8(044)457 17 05, 8(067)7312244
    rodyna2007@ukr.netЦя адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , www.rodyna.org
    Самсонова Лариса Станіславівна
    
    Джерело:Громадський простір
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені