Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на кращий проект інформаційно-просвітницької кампанії з підвищення правової обізнаності сільського населення про правові механізми захисту своїх прав.

12 грудня, 2007 р.

    Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» запрошує у районах-учасниках проекту загальноосвітні школи, громадські, благодійні організації та/або коаліції/партнерства цих організацій і закладів освіти до участі у конкурсі, направленого на підтримку ініціатив, спрямованих на інформування жителів сільської місцевості щодо правових механізмів захисту своїх прав.
    
    Проект «Покращення доступу сільського населення до правосуддя» виконується у партнерстві Творчим центром ТЦК та Інститутом громадянського суспільства за фінансової підтримки Європейського Союзу. Мета проекту – покращення доступу сільського населення до правосуддя шляхом просвіти жителів сільських районів у Барському районі Вінницької області, Білгород-Дністровському районі Одеської області, Коломийському районі Івано-Франківської області, Рожищенському районі Волинської області щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій цивільно-правового та публічно-правового характеру в судовому порядку; забезпечення належних організаційно-правових умов для створення та роботи третейських судів, інституту мирових суддів в обраних сільських районах.
    
    Метою конкурсу є 1) підтримка ініціатив щодо покращення обізнаності сільського населення щодо можливостей вирішення конфліктних ситуацій у громаді в судовому та позасудовому порядку; 2) надання громадянам інформації про правові механізми захисту своїх прав.
    
    Проект буде в першу чергу підтримувати діяльність, що здійснюватиметься в партнерстві учнями, вчителями загальноосвітніх шкіл, батьками школярів та активістами місцевих організацій громадянського суспільства в сільській територіальній громаді одного із таких районів: Барський район Вінницької області, Білгород-Дністровський район Одеської області, Коломийський район Івано-Франківської області, Рожищенський район Волинської області.
    
    Термін впровадження інформаційно-просвітницьких кампаній: очікується, що проекти будуть розпочаті 15 лютого 2008 р. та завершаться не пізніше 15 червня 2008 р.
    
    У кожному районі-учаснику Проекту буде підтримано не більше трьох кращих інформаційно-просвітницьких кампаній та надано грант на їх впровадження. Максимальний розмір гранту на впровадження однієї інформаційно-просвітницької кампанії - 3500 грн. Отримувач гранту має зробити власний внесок у впровадження інформаційно-просвітницької кампанії (у будь-якій формі: грошима, волонтерською працею тощо) у розмірі не менше 5% загальної вартості кампанії.
    
    Пакет документів, який необхідно надати складається з 1) проектної заявки, 2) кошторису та 3) додатків. Документи на конкурс мають бути надані в роздрукованому (1 примірник) та електронному (на дискеті або CD-ROM) вигляді.
    
    Форму проектної заявки, положення про конкурс можна завантажити в мережі Інтернет за адресою: www.aj.org.ua або отримати в одному із інформаційно-консультативних офісів, що діють у районах-учасниках проекту:
    - інформаційно-консультативний офіс у Барському районі, адреса: пл. 50-річчя Жовтня, 30, м. Бар, Вінницька обл., тел.: (04341) 21536, e-mail: bar_lib@bigmir.net;
    - інформаційно-консультативний офіс у Білгород-Дністровському районі, адреса: вул. Леона Попова, 24, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., тел.: (04849) 2-83-07, e-mail: centr_so@tm.odessa.ua
    - інформаційно-консультативний офіс у Коломийському районі, адреса: бульвар Лесі Українки, 2, м. Коломия, Івано-Франківська обл., тел.: (03433) 24654, 22798, e-mail: fedyuk@bc.ko.if.ua
    - інформаційно-консультативний офіс у Рожищенському районі, адреса: вул. Грушевського, 12, каб.106, с. Рожище, Волинська обл., тел.: (03368) 23785, e-mail: iadrp2@bigmir.net
    
    У зазначених інформаційно-консультативних офісах потенційні учасники конкурсу можуть отримати додаткову консультацію щодо процедури проведення конкурсу та правила подання заявки на участь у конкурсі.
    
    Вимоги до учасників, що можуть брати участь у конкурсі: бути загальноосвітньою школою або місцевою (юридично легалізованою) громадською організацією.
    
    Останній термін подання документів: до 12:00 9 січня 2008 р.
    
    Адреса для подання документів:
    для учасників з Барського району Вінницької області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Барському районі, пл. 50-річчя Жовтня, 30, м. Бар, Вінницька обл.
    для учасників з Білгород-Дністровського району Одеської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Білгород-Дністровському районі, вул. Леона Попова, 24, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.
    для учасників з Коломийського району Івано-Франківської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Коломийському районі, бульвар Лесі Українки, 2, м. Коломия, Івано-Франківська обл.
    для учасників з Рожищенського району Волинської області:
    - інформаційно-консультативний офіс у Рожищенському районі, вул. Грушевського,12, каб.106, с. Рожище, Волинська обл.
    
    Орієнтовна дата визначення переможців: 25 січня 2008 року
    
    
    Джерело : Творчий центр ТЦК
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені