Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Проти кримських медиків порушено 16 кримінальних справ.

13 грудня, 2007 р.

    Як повідомили УНІАН в прес-службі прокуратури Криму, в трьох випадках помилка лікарів коштувала кримчанам життя. За такими трагічними фактами прокуратурами Бахчисарайського району Криму, міст Евпаторії і Армянська порушені кримінальні справи за ч.1 ст. 140 Кримінального кодексу України. «У територіальному медичному об`єднанні Евпаторії медики не «розгледіли» у 28-річного потерпілого, доставленого з черепно-мозковою травмою, страшної патології. Вона стала смертельною, тому що лікарі не надали необхідної допомоги пацієнту», - навели приклад в прокуратурі.
    
    Крім того, трьох кримчан зробили інвалідами непрофесіоналізм і недбалість медпрацівників Джанкойської і Красноперекопської центральних райлікарень, медустанов Керчі. «Зокрема, інвалідність отримала неповнолітня дитина, мати якої неодноразово зверталася до людей в білих халатах, але ті не вжили адекватних заходів для протитуберкульозного лікування керчанина», - зазначили в прокуратурі автономії.
    
    Крім цього, кримінально-правова оцінка дана прокуратурою діям медпрацівників, «які вимагали плату за свою допомогу, видавали «потрібні» довідки, відпускали без рецепта сильнодіючі і психотропні препарати».
    
    На виявлені порушення законодавства про медицину прокуратурою внесені документи реагування, за наслідками розгляду яких до 152-х посадовців медустанов застосовані адміністративні і дисциплінарні заходи.
    джерело: human-rights.unian.net
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені