Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прийняття присяги добровольцями Корпусу Миру.

17 грудня, 2007 р.

    19 грудня Посол США в Україні Вільям Б. Тейлор приведе до присяги 76 нових добровольців Корпусу Миру США в Україні. Урочиста церемонія відбудеться в історичному приміщенні київського Будинку Вчителя на вул. Володимирській, 57. Нові добровольці дадуть обіцянку служити справі зміцнення поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в усіх регіонах України. На церемонії виступатимуть колишній Президент України Леонід Кравчук, Посол США в Україні Вільям Б. Тейлор та почесні гості, включаючи представників Міністерства освіти і науки України, добровольців та їхніх українських колег.
    
    На церемонії також буде продемонстроване слайд-шоу, що відображає спільну роботу українців та американців заради кращого майбутнього.
    
    Урочиста церемонія позначить завершення 12-тижневої підготовчої програми, яку майбутні добровольці пройшли в містечках та селах Київської та Чернігівської областей. Нові добровольці будуть працювати у середніх школах, вищих навчальних закладах, педагогічних училищах та інститутах післядипломної педагогічної освіти вчителів, що сприятиме активному вивченню англійської мови та допоможе вчителям, учням та студентам покращити знання англійської мови, продовжувати освіту та досягнути успіхів у професійному та кар’єрному розвитку.
    
    Корпус Миру в Україні було засновано в травні 1992 року у відповідності з двосторонньою Угодою, підписаною президентом України Леонідом Кравчуком та президентом США Джорджем Бушем. Програма Корпусу Миру в Україні включає викладання англійської мови, розвиток практичних навичок для молоді та навичок менеджменту з метою підтримки цілей, проголошених Урядом України: вступу України до світової економічної спільноти та інтеграції у глобальний світ. Корпус Миру в Україні є найбільшою програмою з понад 70 програм організації в усьому світі. З 1992 року понад 2000 добровольців Корпусу Миру працювали в понад 1000 українських громадах вчителями, консультантами з менеджменту, захисниками довкілля та спеціалістами з розвитку молоді.
    
    Корпус Миру фінансується за рахунок коштів американських платників податків. Організація сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей та культур. Протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру працює в понад 120 країнах. В Україні Корпус Миру працює у трьох напрямках: викладання англійської мови як іноземної, економічний розвиток громад та розвиток молоді.
    
    Для отримання акредитації представники засобів масової інформації
    повинні звертатися до Генріха Шимоновича за телефоном (044) 391-6621
    
    Джерело : Корпус Миру США в Україні.
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені