Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ООН оприлюднила нову доповідь про становище молоді у світі.

20 грудня, 2007 р.

   
    Сучасна молодь - найосвіченіше покоління в історії, однак головними перешкодами при вступі в доросле життя залишаються бідність і труднощі в пошуках гідної роботи. Це - головний висновок нової доповіді ООН про становище молоді у світі.
    
    Як передає Центр новин ООН, молоді люди в країнах з перехідною економікою, з одного боку, одержали нові можливості, з іншого, перед ними постали й нові труднощі. Так витрати на освіту в країнах Східної Європи й СНД скоротилися на 20% і більше, а на охорону здоров'я - у середньому на 30%. Число дітей, що відвідують початкову школу, значно скоротилося в Молдові, Таджикистані, Вірменії, Грузії та Туркменістані. Однак зростає число молодих людей, що одержують вищу освіту. Виключення становлять тільки Вірменія, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан. Проте, молодіжне безробіття стало в цьому регіоні постійним явищем. Найчастіше молоді люди не можуть знайти роботу, що відповідає їхній освіті й кваліфікації. Від 40 до 50% молодих людей у країнах СНД зайняті в неформальному секторі.
    
    Крім того, тут виникла нова загроза для молодого покоління - СНІД. 25% ВІЛ-інфікованих в Україні - молодше 20 років. У Білорусі - 60% ВІЛ-інфікованих - молоді люди у віці від 15 до 24 років. 70% всіх ВІЛ-інфікованих у регіоні - споживачі внутрішньовенних наркотиків.
    
    Автори доповіді нагадують, що молодь становить чверть працездатного населення планети. Вони закликають уряди забезпечити молодому поколінню можливість використовувати свій потенціал.
    
    Як повідомлялося, опубліковане в січні 2007 року дослідження ООН показало, що 18% молоді, тобто більше 200 мільйонів осіб, живуть на один долар на день. 155 мільйонів молодих людей обходяться двома доларами. Молоді люди становлять приблизно половину з 195 мільйонів безробітних в усьому світі.
    
    В іншій доповіді ООН відзначалося, що за останнє 10 років число безробітних на планеті збільшилося на 34 мільйона.
    
    Джерело : Освітній портал
    
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені