Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


93% столичних молодіжних організацій підлягають закриттю.

24 грудня, 2007 р.

   
    З січня 2008 року у Києві почнеться інвентаризація діяльності усіх молодіжних громадських організацій. Про це сьогодні завив директор Молодіжного Центру політики та інформації Михайло Шкурін. «Молодіжної політики у Києві не існуватиме до того часу, поки ми не знатимемо реальної кількості дієвих «молодіжок» у столиці, а це можна зробити тільки за допомогою інвентаризації їхньої діяльності.
    
    Форум молоді міста Києва показав, що данні управління юстиції не збігаються з реальними цифрами», - заявив Михайло Шкурін.
    
    За його словами, ініціативна група вже у січні 2008 року розпочне перевірку діяльності молодіжних громадських організацій. «Результати інвентаризації будуть направлені до міського управління юстиції та головного управління у справах сім’ї та молоді з проханням ініціювати закриття діяльності тих структур, що не відповідають елементарним законодавчим нормам», - зазначив директор МЦПІ.
    
    «До кінця цього тижня будуть вироблені основні критерії за якими буде проводитись інвентаризація. Я впевнений, що нам вдасться ініціювати закриття більшості «липових» молодіжних організацій вже на початку наступного року», - запевнив Михайло Шкурін.
    За даними МЦПІ, 93% молодіжних громадських організацій у Києві взагалі не здають звітність в органи податкової адміністрації, не здійснюють жодної господарської діяльності, не мають повного пакету статутних документів, кількість членів МГО не перевищує 1-2 людей. Тобто вони є недієвими.
    
    
    Джерело: Молодіжний Центр політики та інформації
    
    


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені