Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Перелік НУО, які 22 жовтня, взяли участь у засіданні "Парламентського клубу громадських організацій"

23 жовтня, 2003 р.

    1. Підлуська Інна – модератор - Президент Фонду „Європа ХХІ”
    
    2. Крижанівський Сергій Викторович – адвокат, віце-президент Спілки юристів України
    
    3. Андрєєв Юрій Борисович – „Союз Чорнобиль – Україна”
    
    4. Кампо Володимир Михайлович – Українська асоціація місцевих та регіональних влад. Голова департаменту правової політики
    
    5. Дибайло Василина - Директор ресурсного центру „ГУРТ”
    
    6. Затолокін Олександр Петрович – Фонд „Україна –Хабітат” (ООН)
    
    7. Тарасова Катерина Ігорівна – Чернігівський комітет захисту прав людини, Голова правління (м.Чернигів)
    
    8. Красильников Геннадій Іванович – громадський комітет захисту конституційних прав та свобод людини (м.Луганськ)
    
    9. Сєрякова Наталя Михайлівна – Голова ради „Уманська жіноча спілка” (Умань)
    
    10. Асоціація агентств регіонального розвитку (Львів)
    
    11. Мартинюк Олександр – ЦМР „Луцьк – 1432, Народний депутат України (Луцьк)
    
    12. Трацевич Тамара Іванівна, Центр „Дерево життя”, голова Ради (Харків)
    
    13. Лавренко Олександр Олександрович – Президент асоціації студентів - правників „Вестед” (Ужгород)
    
    14. Варламов Сергій Леонідович – співробітник БО „Екоправо – Харків” (Харків)
    
    16. Нечипоренко Олександр Лаврович – Інститут громадянського суспільства (Київ)
    
    17. Дулеба Маркіян – координатор програми „Верховенство права”, МФ „Відродження”
    
    18. Небоженко Віктор Сергійович - Інститут стратегічних досліджень
    
    19. Зозуля Лідія Миколаєвна – Голова координаційної ради, Фахівців з народознавства творчої спілки вчителів України
    
    20. Рожок Володимир Давидович – Асоціація недержавних ВУЗів України
    
    21. Віталій Янюк – координатор програм Фонду „Євразія”
    
    22. Котюжинська Тетяна Григорівна – IREX – PRO Media Панкратова Людмила Леонідівна
    
    23. Бєлушкіна Світлана Євгенівна
     Купрій Володимир Олександрович
     ТЦ „Каунтерпарт”
    
    24. Монаєнко Антон Олексійович – Помічник Народного Депутата України
    
     25. Тарасов Володимир Васильович – Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати