Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Перелік НУО, які 22 жовтня, взяли участь у засіданні "Парламентського клубу громадських організацій"

23 жовтня, 2003 р.

    1. Підлуська Інна – модератор - Президент Фонду „Європа ХХІ”
    
    2. Крижанівський Сергій Викторович – адвокат, віце-президент Спілки юристів України
    
    3. Андрєєв Юрій Борисович – „Союз Чорнобиль – Україна”
    
    4. Кампо Володимир Михайлович – Українська асоціація місцевих та регіональних влад. Голова департаменту правової політики
    
    5. Дибайло Василина - Директор ресурсного центру „ГУРТ”
    
    6. Затолокін Олександр Петрович – Фонд „Україна –Хабітат” (ООН)
    
    7. Тарасова Катерина Ігорівна – Чернігівський комітет захисту прав людини, Голова правління (м.Чернигів)
    
    8. Красильников Геннадій Іванович – громадський комітет захисту конституційних прав та свобод людини (м.Луганськ)
    
    9. Сєрякова Наталя Михайлівна – Голова ради „Уманська жіноча спілка” (Умань)
    
    10. Асоціація агентств регіонального розвитку (Львів)
    
    11. Мартинюк Олександр – ЦМР „Луцьк – 1432, Народний депутат України (Луцьк)
    
    12. Трацевич Тамара Іванівна, Центр „Дерево життя”, голова Ради (Харків)
    
    13. Лавренко Олександр Олександрович – Президент асоціації студентів - правників „Вестед” (Ужгород)
    
    14. Варламов Сергій Леонідович – співробітник БО „Екоправо – Харків” (Харків)
    
    16. Нечипоренко Олександр Лаврович – Інститут громадянського суспільства (Київ)
    
    17. Дулеба Маркіян – координатор програми „Верховенство права”, МФ „Відродження”
    
    18. Небоженко Віктор Сергійович - Інститут стратегічних досліджень
    
    19. Зозуля Лідія Миколаєвна – Голова координаційної ради, Фахівців з народознавства творчої спілки вчителів України
    
    20. Рожок Володимир Давидович – Асоціація недержавних ВУЗів України
    
    21. Віталій Янюк – координатор програм Фонду „Євразія”
    
    22. Котюжинська Тетяна Григорівна – IREX – PRO Media Панкратова Людмила Леонідівна
    
    23. Бєлушкіна Світлана Євгенівна
     Купрій Володимир Олександрович
     ТЦ „Каунтерпарт”
    
    24. Монаєнко Антон Олексійович – Помічник Народного Депутата України
    
     25. Тарасов Володимир Васильович – Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій