Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


"Різдвяна свічка" турботи для тих, хто цього дійсно потребує.

27 грудня, 2007 р.

   
    З початком Різдвяного посту Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» розпочинає щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка». Як повідомляє департамент інформації УГКЦ, вилучені від акції кошти спрямують на допомогу соціально-незахищеним дітям.
    
    З благословення Предстоятеля УГКЦ Патріарха Любомира (Гузара) акція охоплює всі єпархії та екзархати УГКЦ в Україні і деякі громади за кордоном.
    
    Координатор акції, директор благодійного фонду «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» Лідія Ковальська зазначила: «Висловлюючи подяку тим, у кого в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом „Різдвяна допомога дітям”, щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі. Кожен, хто у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, допоможе запалити вогник надії у дитячих серцях».
    
    Акція «Різдвяна свічка» полягає у розповсюдженні, насамперед через парафії, спеціально виготовлених свічок. Цьогорічні свічки особливі ще й тим, що вони виготовлені у майстерні БФ «Карітас - Львів УГКЦ», у якій працюють неповносправні люди.
    
    На зібрані пожертви організації «Карітас» надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Як сказано у повідомленні департаменту інформації УГКЦ, усі ці заходи - це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.
    
    Референт з соціальних питань Секретаріату Верховного Архиєпископа УГКЦ о. Андрій Нагірняк підкреслив: «Акція несе також дуже важливі для Церкви виховні функції - з одного боку, вона пропагує та заохочує до милосердя, співчуття, жертовності, а з другого боку, - згуртовує, єднає людей, формуючи таким чином церковну спільноту».
    
    Джерело : РісУ
    
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій