Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


"Різдвяна свічка" турботи для тих, хто цього дійсно потребує.

27 грудня, 2007 р.

   
    З початком Різдвяного посту Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» розпочинає щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка». Як повідомляє департамент інформації УГКЦ, вилучені від акції кошти спрямують на допомогу соціально-незахищеним дітям.
    
    З благословення Предстоятеля УГКЦ Патріарха Любомира (Гузара) акція охоплює всі єпархії та екзархати УГКЦ в Україні і деякі громади за кордоном.
    
    Координатор акції, директор благодійного фонду «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» Лідія Ковальська зазначила: «Висловлюючи подяку тим, у кого в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом „Різдвяна допомога дітям”, щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі. Кожен, хто у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, допоможе запалити вогник надії у дитячих серцях».
    
    Акція «Різдвяна свічка» полягає у розповсюдженні, насамперед через парафії, спеціально виготовлених свічок. Цьогорічні свічки особливі ще й тим, що вони виготовлені у майстерні БФ «Карітас - Львів УГКЦ», у якій працюють неповносправні люди.
    
    На зібрані пожертви організації «Карітас» надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Як сказано у повідомленні департаменту інформації УГКЦ, усі ці заходи - це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.
    
    Референт з соціальних питань Секретаріату Верховного Архиєпископа УГКЦ о. Андрій Нагірняк підкреслив: «Акція несе також дуже важливі для Церкви виховні функції - з одного боку, вона пропагує та заохочує до милосердя, співчуття, жертовності, а з другого боку, - згуртовує, єднає людей, формуючи таким чином церковну спільноту».
    
    Джерело : РісУ
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю