Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україні створюють Фонд безпеки журналістів.

15 січня, 2008 р.

    ВВ Україні діятиме Фонд безпеки журналістів. Його створення ініціює Міжнародна федерація журналістів та медіа-профспілка Швеції. Фонд допомагатиме українським ЗМІ проводити незалежні розслідування резонансних справ, убезпечуючи життя журналістів.
    
    Фонд безпеки журналістів діятиме при Незалежній медіа-профспілці. Там створена робоча група, яка нині працює над розробкою правил роботи, механізмами надання допомоги та принципів фінансової діяльності Фонду.
    
    Голова Незалежної медіа-профспілки Сергій Гузь не виключає, що до фінансування Фонду залучатимуть політиків та бізнесменів. «Це і є складним питанням створення такого фонду в Україні. Щоб з одного боку він міг залучати кошти з різних джерел, а з іншого був абсолютно незалежною організацією».
    
    За словами Сергія Гузя, вже в лютому документи зі створення Фонду безпеки журналісті будуть подані на реєстрацію, а повноцінно він запрацює наприкінці року. Першим внеском до Фонду стануть кошти від продажу посібника «Заручники інформації», який розробили українські та швецькі журналісти.
    джерело: www.dw-world.de
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю