Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україні створюють Фонд безпеки журналістів.

15 січня, 2008 р.

    ВВ Україні діятиме Фонд безпеки журналістів. Його створення ініціює Міжнародна федерація журналістів та медіа-профспілка Швеції. Фонд допомагатиме українським ЗМІ проводити незалежні розслідування резонансних справ, убезпечуючи життя журналістів.
    
    Фонд безпеки журналістів діятиме при Незалежній медіа-профспілці. Там створена робоча група, яка нині працює над розробкою правил роботи, механізмами надання допомоги та принципів фінансової діяльності Фонду.
    
    Голова Незалежної медіа-профспілки Сергій Гузь не виключає, що до фінансування Фонду залучатимуть політиків та бізнесменів. «Це і є складним питанням створення такого фонду в Україні. Щоб з одного боку він міг залучати кошти з різних джерел, а з іншого був абсолютно незалежною організацією».
    
    За словами Сергія Гузя, вже в лютому документи зі створення Фонду безпеки журналісті будуть подані на реєстрацію, а повноцінно він запрацює наприкінці року. Першим внеском до Фонду стануть кошти від продажу посібника «Заручники інформації», який розробили українські та швецькі журналісти.
    джерело: www.dw-world.de
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій