Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Перша Українська школа європейської інтеграції.

15 січня, 2008 р.

    Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація європейських студій" та Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" оголошують відкритий набір учасників та тренерів першої Української школи європейської інтеграції.
    
    До участі в Школі запрошуються представники громадських організацій, центрів європейської інформації, освітніх та наукових центрів, що проводять або хочуть здійснювати активну інформаційно-просвітницьку діяльність у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.
    
    Мета Української школи європейської інтеграції – підвищення спроможності громадянського суспільства впливати на процеси європейської та євроатлантичної інтеграції України через поглиблення теоретичних знань та розвиток практичних навичок. Перша, пілотна, школа буде спрямована на підготовку лідерів громадянського суспільства до здійснення ефективної інформаційно-просвітницької діяльності у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.
    
    Набір учасників:
    
    Перевагами участі в Школі європейської інтеграції є те, що під час школи Ви отримаєте унікальні знання у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, практичні навички та методичну підтримку, які допоможуть здійснювати ефективну проектну діяльність у сфері євроінтеграції. Передбачається, що школа надасть Вам можливість передати Ваш власний досвід, познайомитися і налагодити горизонтальні контакти з учасниками з інших регіонів та сфер діяльності; за підсумками школи Ви отримаєте сертифікат, який засвідчує Ваші знання.
    
    Концепція Української школи європейської інтеграції полягає у максимально реалістичній оцінці попередніх теоретичних знань, практичних навичок, навчальних потреб учасників, а також у використанні потенціалу учасників для навчання за принципом "рівний-рівному", передавання кращого досвіду, підвищення викладацького / тренерського потенціалу учасників через практичну діяльність та підтримку інших учасників.
    
    Будь ласка, заповніть анкету майбутнього учасника (додається), де, зокрема, слід вказати на той можливий внесок, який Ви можете зробити у цю, або наступні школи європейської інтеграції.
    
    Відбір учасників буде здійснюватись на основі оцінки теоретичного досвіду та практичної роботи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, потенційного внеску в школу (анкета), а також перспективи практичного використання отриманих знань та навичок (мотиваційний лист). Пріоритет матимуть представники регіональних організацій – учасниць Мережі проєвропейських організацій, Консорціуму Центрів європейської інформації, Української асоціації європейських студій.
    
    Анкету та короткий мотиваційний лист (не більше 1 стор.) просимо надіслати на е-пошту: europa.org.ua@gmail.com (з поміткою "Школа" в темі листа) не пізніше 21 січня 2008 року. Про час та місце проведення школи відібраних учасників буде повідомлено додатково (орієнтовно – друга половина лютого, Національна академія державного управління при Президентові України, м. Київ).
    
    Набір тренерів:
    
    Тренерів з досвідом використання активних методів викладання у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції запрошуємо надсилати СV та короткий мотиваційний лист (до 1 стор.) на е-пошту: europa.org.ua@gmail.com (з поміткою "Trainer" в темі) не пізніше 21 січня 2008 року.
    
    Українська асоціація європейських студій – провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об’єднання викладачів євростудій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 році та зареєстрована у лютому 2007 року, УАЄС має близька 20 осередків в майже всіх областях України, АР Крим, Києві та Севастополі, входить до Світової асоціації євростудій (ECSA-World). Сайт УАЄС: europa.org.ua.
    
    Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" має на меті підвищення спроможності організацій громадянського суспільства України відігравати активну роль у процесі європейської інтеграції України. Програма ініціює та фінансово підтримує громадські ініціативи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції (бюджет ЄП у 2008 році – 850 тис. доларів). Сайт: www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu.
    
    Роман Петров, Ірина Солоненко,
    Президент УАЄС Директор ЄП МФВ
    
    Контактна особа: Сергій Штукарін, УАЄС, керівник проекту, тел.: +38 (050) 917 26 11, е-пошта: europa.org.ua@gmail.com
    
    
    Джерело : Українська асоціація європейських студій, Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження"
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю