Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відбувся Семінар-нарада лідерів молодіжних організацій.

18 січня, 2008 р.

   
    16 січня 2008 року в приміщенні Товариства «Знання» України у місті Києві відбувся Семінар-нарада лідерів молодіжних організацій “До нової концепції державної молодіжної політики в Україні”.
    
    Цей захід є першим у низці серії семінарів-нарад лідерів молодіжних організацій з питань державної молодіжної політики в Україні, ініційованої Українською асоціацією студентського самоврядування.
    
    За одностайним висновком учасників наради, сьогодні державна молодіжна політика в Україні перебуває у кризовому стані. Свідченням цього є, зокрема, те, що хоч невдовзі має розпочинатися робота над загальними показниками Державного бюджету на 2009 рік, нова Загальнодержавна програма підтримки молоді не лише не внесена як законопроект до Верховної Ради України, але й не подана Мінсім’ямолодьспортом на розгляд Уряду та громадськості.
    
    За цих обставин молодіжна громадськість змушена взяти на себе ініціативу в розробці нової Загальнодержавної програми підтримки молоді на 2009 та подальші роки, як це вже було у 1998 – 2003 роках, коли була сформована нині існуюча модель молодіжної політики в Україні.
    
    Учасниками наради 16 січня, участь у якій взяли представники десяти всеукраїнських організацій, прийняте рішення про створення робочої групи з розробки Програми, координатором якої за згодою усіх присутніх визначено голову Секретаріату УАСС Олексія Кляшторного.
    
    Перше засідання Робочої групи відбудеться на наступному тижні. До участі в її праці запрошуються усі діючі всеукраїнські молодіжні та дитячі громадські організації.
    
    Голова Кадрового союзу молодих політиків і керівників Павло Гройсберг так прокоментував цю подію: «Я був присутній на даному заході й хочу звернути особливу увагу на не зовсім коректне згадування в матеріалі "одностайного" голосування, тому що я, наприклад, не підтримав такого рішення. І в принципі з ним не згодний, тому що от уже більше року ми можемо спостерігати активний ріст молодіжного руху, посилення ролі молодіжних організацій у суспільстві й більш щільний і результативний контакт із Мінсім’ямолодьспортом. Останнє, на мій погляд, обумовлено приходом у Міністерство професіоналів з молодіжного середовища, зокрема Костянтина Захаренка.
    
    В іншому, я вважаю, що подібні наради потрібно проводити регулярно, але краще вибрати для це платформу Українського молодіжного форуму - тоді й людей прийде більше, і результати будуть конкретніші»
    
    Джерело : Молодіжна правда
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю