Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відбудуться презентації фільмів І.Чайки про „джинсу”, свободу слова та „львівський анекдот”.

18 січня, 2008 р.

   
    21 січня у Києві відбудуться прем‘єри двох нових документальних стрічок Ігоря Чайки.
    
    Україна без „джинси” – міфи чи реальність? Що Криму „хвороба”, то Чернігову добре? У Рівному „джинса”, а в Харкові „заказуха”? Чи врятує „дистанційка” глядача від брехні?
    
    Почути відповіді на ці запитання та дізнатися про ситуацією зі свободою слова у різних регіонах України „з перших вуст” усі бажаючі матимуть можливість під час презентації документального фільму „Обережно, „джинса”!” в рамках одноіменного спецпроекту Ігоря Чайки та Благодійного Фонду Розума за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
    
    
    
    А крім того: зацікавленим чиновникам усіх рангів буде надано унікальну можливість запозичити досвід львівського градоначальника пана Андрія Садового у стосунках з громадськістю, ЗМІ та їх „небежаними” представниками. Що робити, якщо у вас в приймальні голодують журналісти, як уникнути незручного інтервью та не реагувати на критичні матеріали?
    Прем‘єра фільму, що насмішив львівську громаду та журналістів на Різдво - „Від атракції до шмельцу. Львівський віц” у Києві!
    
    Прем‘єрний показ і прес-конференція для журналістів та представників ЗМІ відбудуться у понеділок, 21-го січня у Синій залі Київського будинку кіно о 16-й годині.
    
    Телефон для довідок: 8 050 413 58 75.
    
     В рамках проекту „Обережно, „джинса”!” протягом серпня-вересня 2007 року на базі 4-х регіональних телерадіокомпаній - Чернігівська ОДТРК, Кримська ОДТРК (Симферополь), телекомпанія „Рівне-1” та Харьківська ОДТРК (ОТБ) – було створено цикл телевізійних програм у форматі «прямого ефіру» з одночасною трансляцією в ефірі фільму «Свобода «джинси»? Український контекст…». У дискусіях щодо проблем зі свободою слова, стосунків українських медіа, політиків і влади взяли участь журналісти, редактори та власники регіональних ЗМІ, представники влади, медіа-експерти, представники незалежних медіа-профспілок, медіа-юристи. 18 жовтня, в УНІАНі відбулась прес-конференція на тему „Джинса” – системна корупція у ЗМІ чи корпоративна проблема медійників?!”, в якій взяли участь шеф-редактор видання „Телекритика” Наталія Лігачова, виконавчий директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар, голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Гузь та керівник проекту „Обережно, „джинса”!” Ігор Чайка.
    
    До фільму увійшли найцікавіші фрагменти з усіх програм, створених в рамках проекту та прес-конференції в УНІАНі.
    
     Нові стрічки київського журналіста та режисера Ігоря Чайки є продовженням документального циклу, роботу над яким він розпочав кілька років тому: фільми „Свобода „джинси”? Український контекст...” (студія „Тайм продакшн”, ІМІ, 2005 р.) та „Соло для медіа” (студія „Тайм продакшн”, ІМІ, 2006 р.), створених за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Ці роботи – своєрідне дослідження стану та проблем сучасної української журналістики часів „новітньої демократії”.
    Джекрело: http://imi.org.ua/
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій