Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Ющенко пропонує посилити кримінальну відповідальність за дискримінацію.

22 січня, 2008 р.

   
    Президент України Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради проект Закону Про внесення змін до статті 161 Кримінального кодексу України. Текст законопроекту ще не опублікований на офіційному сайті Верховної Ради України
    
    Президент України Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради проект Закону Про внесення змін до статті 161 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань.
    
    Як повідомили у прес-службі глави держави, запропоновані цим законопроектом зміни до Кримінального кодексу передбачають посилення кримінальної відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.
    
    Представлятиме зазначений проект закону під час його розгляду на пленарному засіданні парламенту заступник глави Секретаріату Президента України – Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин, зазначили у прес-службі.
    
    Раніше Україна неодноразово критикувалася з боку міжнародних організацій за факти ксенофобії. У відповідь на це Президент України Віктор Ющенко зазначив, що ксенофобія не є характерною рисою українського суспільства.
    
    Нагадаємо, 11 січня, ввечері у центрі Києва на вулиці Хрещатик група скінхедів побила відомого чорношкірого баскетболіста – захисника БК Київ Маркуса Фейсона.
    джерело: ua.korrespondent.net
    
    
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю