Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Єврокомісія оцінить виконання «Плану дій Україна-ЄС» за звітами українських неурядових організацій.

22 січня, 2008 р.

    Позиція громадських організацій буде однією з вирішальних у підготовці звіту Єврокомісії щодо виконання українською стороною Плану дій «Україна – ЄС». Про це «Німецькій хвилі» сказав голова представництва Єврокомісії в Україні Ієн Боуг. За його словами, офіційна оцінка документу буде оприлюднена вже навесні, - повідомляє «Німецька хвиля».
    
    Більша частина плану дій «Україна – ЄС» українською стороною була виконана, каже представник Єврокомісії. Однак повну картину того, як втілюються у життя реформи, можна буде побачити після аналізу як офіційного звіту Києва, так і оцінки громадських організацій, переконаний Ієн Боуг. Заступник директора Центру Разумкова Валерій Чалий каже, що на сто відсотків План дій виконати неможливо: «Деякі пункти такі розмиті, що навіть Україна при бажанні не могла прозвітувати про повне виконання. І це урок для всіх двосторонніх документів з ЄС», -констатує експерт.
    
    Пан Чалий зауважує, що українська сторона досягла неабияких результатів у забезпечені свободи ЗМІ та у створенні громадянського суспільства. Але у боротьбі з корупцією, забезпечені незалежності судової влади та виконанні соціальних реформ є проблеми, тому оцінка Єврокомісії виконання Україною цього документу може бути досить негативною, вважає експерт Центру Разумкова.
    
    Джерело : Центр Разумкова
    
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю